Jump to content

maniek135

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

maniek135's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Telefon nie jest dla mnie i już starczy mi emocji związanych z nim Dziwna sprawa gdy się dzwoni czy odbiera rozmowy tel gaśnie i coś ciężko z powrotem ekran włączyć jakie macie metody na to?Nie mogę przez to zakończyć rozmowy i czekam aż druga osoba to zrobi.
 2. Poradziłem sobie przez aktualizator udało się zainstalować najnowszy rom MiuiPolska ze stron głównej. Dziękuję wszystkim którzy próbowali mi pomóc a największe podziękowania dla Redmi2. Słowem wyjaśnienia tak jak wcześniej pisałem użyłem MiFlash 2015.10.28.0 a mój system to win10 64bit. Ciekawostka jakieś 2 tygodnie temu gdy miałem tą samą wersje miflash to ten programik nie wykrywał mi telefonu a sam telefon po jakiejś minusie wyłączał tryb fastboot. Od tamtej pory nic nie zmieniałem i o dziwo dziś telefon zaczął być wykrywany. Nie wiem czego to winna ale może od tamtego czasu wyszła jakaś aktualizacja windowsa bądź sam windows doinstalował sobie jakieś sterowniki. Jeszcze raz dziękuję.
 3. Tak dla pewności żeby czgoś nie znknocić MiFlash Przechodzimy z wyłączonego telefonu do trybu Fastboot, System Windows zainstaluje sterowniki automatycznie jako Android Bootloader Interface, Rozpakowujemy rom tgz (lub tar.bz) do dowolnego katalogu na dysku C bez spacji w nazwie! Archiwum może wymagać podwójnego rozpakowania. Do tego celu można użyć 7-zip. Instalujemy MiFlash. Warto zauważyć, że program zainstaluje niezbędne sterowniki USB, a także ADB co może nam się przydać w przyszłości, Uruchamiamy MiFlash i naciskamy Refresh (F5). Nasz telefon zostaje wykryty, W programie klikamy na Browse... i wybieramy katalog images gdzie wypakowany był rom, Znowu klikamy w Browse ale tym razem do Advance i wskazujemy ścieżkę do Fastboot script. Wybieramy flash_all_except_data_storage.bat - w ten sposób sformatowany zostanie system bez pamięci USB urządzenia. Naciskamy Flash i oglądamy efekt pracy programu, Po skończonym procesie system uruchomi się sam. Gdyby instalacja się nie udała przez wybór _all_except_data_storage pozostanie nam całkowity format urządzenia przez wybór flash_all. Punkt 6 zrobiłem tak jak pisałeś utworzyłem katalog na dysku c o nazwie mi a do niego wrzuciłem rozpakowany cały folder z romem canro Teraz mam pytanie czy poprawnie wybrałem w miflash C:\mi\cancro_lte_ct_images_6.5.26_20160516.0000.22_6.0_cn\images czy ma być do momentu C:\mi\cancro_lte_ct_images_6.5.26_20160516.0000.22_6.0_cn ?
 4. Już dawno tą stronę widziałem ale się zastanawiałem z którego linku skorzystać CDMA/WCDMA czy 4G oraz czy skorzystać z tego wyżej czy niżej któraś pamiętam jest stabilna a druga najnowsza którą polecasz? 16 czyli wersja 4G ta górna?
 5. mi 4lte-ct android 4.4.4 KTU84P miui 7.5.12.11 beta MiFlash 2015.10.28.0 Co do wersji twrp ciężko mi stwierdzić ponieważ dosyć dawno go pobierałem ale w ten sposób próbowałem go zainstalować https://1drv.ms/u/s!AtbRJzoIxdgJnBSJYb0kQc6gcUyr wersji fastboot nie wiem jak sprawdzić
 6. To ja w takim razie czekam na filmik bo może coś źle robię . Redmi2 gdy nagrasz filmik to podaj dokładnie jak to robisz wersje programu skąd brałeś rom, jaka wersja romu była zainstalowana zanim przystąpiłeś do nagrywania filmiku Tak poza tym wydaje mi się że mam jakąś felerną wersje xiaomi mi4 lub mam jakiś nie odpowiedni rom, ponieważ nawet na innym komputerze z win10 po zastosowaniu instrukcji wyłączania podpisów sterowników nie idzie zainstalować twrp Coś na tym chyba forum przeczytałem że aby wgrać twrp potrzebny jest oficjalny rom? Ostatnio ciężko z czasem i telefon leży nie używany.
 7. Uff miałeś rację trzeba było z jakieś co najmniej 10s przytrzymać power i wyszedłem z tego trybu Zobaczę jeszcze na innym komputerze ale to dopiero w Poniedziałek Co do instrukcji od mates21 czy za każdym razem gdy wchodzę w ustawienia uruchomienia powinienem mieć w pkt 7 " wyłącz wymuszanie podpisów sterowników" czy gdy już wyłączyłem tą opcje to za drugim razem nie powinno pisać włącz wymuszanie podpisów sterowników?
 8. Teraz to nie mogę wyjść z trybu fastboot, chyba muszę poczekać aż się telefon rozładuję?
 9. Zrobiłem wedle poradnika brak efektów Kurcze włączyłem fastboot podłączyłem pod komputer klikąłem instaluj_recovery pojawił się zielony ekran po czym komputer się zresetował a telefon został w trybie fastboot co zrobić jak go wyłączyć/zresetować?
 10. Albo źle zrozumiałem albo to jednak inaczej wygląda
 11. Sprawdziłem 0 outdated Driver Napisałem że próbowałem zainstalować TWRP wedle poradnika ale komputer nie może połączyć się z telefonem w fastboot w MiFlash też nie odnajdywał telefonu Zmiana USB też nie pomaga ani kabla USB Spróbuje jeszcze na starym komputerze gdzie jest win7 ale to już później
 12. wersja recovery 2.0.1 Can't find update.zip in sdcard Please rename the update pack to update.zip and put it to the root directory od SD Card Oczywiście zmieniłem nazwę na update.zip i wrzuciłem go to głównego folderu tam gdzie muzyka czy zdjęcia. Spróbowałem także utworzyć folder o nazwie sdcard i tam wrzucić tego rara i też bez skutku. Korzystałem z poradnika Instalacja 2014 Skorzystałem również z Instalacja 2015 (TWRP) ale pojawia mi się jedynie zielone okno z napisem telefon nie jest podłączony chociaż na telefonie wyświetla mi się Fastboot
 13. Witam, Posiadam od dzisiaj mi4 z banggood jest to niestety wersja CT android 4.4.4 (KTU84P) czytając kilka postów wcześniej udało mi się zmienić wersje miui na 5.12.11 Beta niestety również z tej wersji nie udało mi się zainstalować MiuiPolska 5.12.4 ani 5.12.17 przez aktualizator. Postanowiłem skorzystać z metody którą przedstawił kilka postów niżej mates21 http://pokazywarka.pl/mi4ct/ ale niestety 7 punkt tej instrukcji jest dla mnie nie do przejścia ponieważ ten programik nawet po kilkukrotnym klikaniu refresh nie odnajduje mojego urządzenia. Na telefonie przechodzę w Fastboot podłączam do komputera słyszę jak windows wykrywa urządzenie klikam refresh i nic. Nie wiem czy ma to znaczenie ale posiadam win10. Proszę o jakieś wskazówki albo inne metody zainstalowania MIUIPolska
×
×
 • Create New...