Jump to content

mbury26

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mbury26's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam ponownie zainstalowanie nowego roma nie pomogło Wszystko robiłem dobrze
 2. Dzięki za pomoc @redminote2 jak ściągnę roma to spróbuje i napisze w edicie jak mi poszło Takie moje pytanie też ci się taki problem zdarzył? I jak tak to, czy często się robi brick telefonu nawet przy normalnym użytkowaniu? I jeszcze jedno małe pytanie ściągnąłem wersję ,, Redmi 2 Latest Global Stable Version Fastboot File Download ". CZy jest to odpowiedni rom? Czym różni się wersja stable od developerskiej? A global to rozumiem ta europejska?
 3. Fastboot się włącza, ale to recovery już nie, co mogę z tym zrobić? :/
 4. @manximu Robię jak napisałeś, ale nie działa :/ Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły i pytanie, czy MiFlash nie wpływa na garancje itp.?
 5. Na 100% MIUI Polska, a to recovery zaraz sprawdzę, tam pewnie ta się zresetować telefon tak? Po przyciśnięciu vol + i powera telefon tylko próbuje się włączyć.
 6. To drugie, czyli któro bo nie mam pojęcia, a MIUI Polska miałem już zainstalowane, kupywałem ze sklepu Foster Technologies
 7. Mam zainstalowane MIUI Polska, recovery czyli FASTBOOT, bo się nie orientuje?
 8. Witam! Od tygodnia jestem posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi Note 2. Kilka razy dostałem powiadomienie ,,Zbyt wysoka temperatura baterii;wyjmij baterię". Więc wyjmowałem i działało, ale komunikaty zaczęły pojawiać się coraz częściej aż dzisiaj(31.06.2016) nie włącza się tel. Staje na logo Mi i tyle. Mam gwarancję więc penie go odeślę, ale chciałbym spytać czy da się jakoś to naprawić ;/
×
×
 • Create New...