Jump to content

PatrzKomuUfaszGb

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lenovo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PatrzKomuUfaszGb's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Totalny bezsens. Wszystko z Androidem idzie w stronę Apple i ich systemów. Na op8 TWRP też nie ma bo coś google wymyśliło że nie idzie z tym sobie poradzić.
 2. No wiem. Przynajmniej że zawsze tak było ale pomyślałem że na miui jest może inaczej bo kolega powyżej napisał że na stałe nie można usunąć. W sensie że całkowicie usunąć. Od lat mam roota i bez tego android to bezsens. Zawsze sobie usuwałem wszystko co zbędne bez problemu a kolega napisał że nie można. Trochę się zamieszałem heh.
 3. Czyli nie usunę nic z aplikacji systemowych nawet z rootem? Mam na myśli menadżerem plików...? Kurcze ale lipa hehe. Czyli zostaje tylko narzędzie adb? To na przykład? Ono mi pokaże co bezpiecznie można wyłączyć?
 4. No i super. A cała reszta? Na przykład jeśli chciałbym pozbyć się aplikacji miui typu przeglądarka? Czy ten ROM jest jakoś lepiej zoptymalizowany czy po prostu to samo ale bez google. Autor posta mało napisał o romie.
 5. A ten ROM jest odchudzony ze wszystkich bzdur? Mam na myśli również fabryczne. Kurde ja na tym globalu mam nawet netflixa preinstalowanego. Google tak samo jako systemowe.
 6. Witam serdecznie. Kupiłem dziewczynie ten telefon z wersją global w UK. To pierwsze jajomi jakie miałem w ręce. Jest strasznie zawalony wszystkim i niczym. Jeśli dobrze rozumiem to wystarczy odblokować bootloader, pobrać paczkę i flashować ROM za pomocą plików w paczce od was? To jest czysty ROM bez zbędnego syfu? Mam na myśli milion niepotrzebnych aplikacji google itp.
×
×
 • Create New...