Jump to content

Adasumizox

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Adasumizox

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3
 1. Dokładnie z tego pobrałem i mam błąd
 2. Redmi 3 Latest China Developer Redmi 3 Latest China Stable
 3. Jest jakiś progres udało mi się włączyć edl i jestem w download mode komputer wykrywa telefon tylko podczas flashu wyświetla 0x80070026: Receiving hello packet. Jakieś pomysły?
 4. Dzięki spróbuje dzisiaj i dam znać telefon komputer wykrywa jako nieznane urządzenie i cały czas wyświetla błąd
 5. Niestety próbowałem i nie pomogło
 6. Do download udało mi się wejść poprzez EDL kombinacja przycisku vol + i vol - i power, niestety teraz nie mogę tego zrobić, ponieważ telefon nie odpowiada na żadną kombinację przycisków.
 7. Miałem syfiasty system miui 77.1 więc postanowiłem zainstalować dev rom, aby odblokować bootloadera, ponieważ na tamtym systemie się nie dało. Podczas, gdy robiłem flasha pojawił się jakiś dziwny błąd i telefon był w bootloopie, odpowiednią kombinacją przycisków włączyłem recovery i jeszcze raz wgrałem odpowiedni rom, nie wystąpił, żaden błąd tyle, że teraz nie potrafię uruchomić telefonu, a żadna kombinacja przycisków nie działa
 8. Uśmierciłem telefon, próbowałem wgrać wszystko jak w poradniku jednak gdzieś popełniłem błąd, telefon się nie włącza. Kombinacje przycisków nie działają. Nawet po podłączeniu telefonu do komputera nic się nie dzieje. Czy jest jakiś sposób na odratowanie go? Nie świecą, żadne diody, a telefon nie wibruje. Nie mam dostępu do fastboot i recovery. Co mogło pójść nie tak?
×
×
 • Create New...