Jump to content

rysiul

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rysiul

 1. Niestety nie. Wymiana już nie opłacalna dla tego telefonu, szczególnie na oryginalny.
 2. W jaki sposób i na jakie problemy to pomaga? Mam R3s, w którym często źle mnie słychać oraz nagrywanie dźwięku w filmach, gdy jest trochę głośniej (nawet głośno mówiąca osoba) to porażka - zniekształcone audio.
 3. Nikt nic? Zastanawiam się, czy jest jakiś program dokalibracji dotyku?
 4. rysiul

  Note 4 vs Note 4X

  Też się zastanawiam który, bo szukam czegoś z 5,5". Gdzieś czytałem, że Note 4X ma problemy z jakością rozmów i ogólnie dźwięku przez BT. A że w Redmi 3s mam problem z mikrofonem (bezpośrednio w telefonie), to wolałbym tego uniknąć w nowym sprzęcie.
 5. Muszę oddać telefon do serwisu. Ze względów bezpieczeństwa chyba powinienem usunąć dane z telefonu - jak to najlepiej zrobić? Mam zainstalowanych sporo aplikacji - czy można jakoś później zainstalować je jako paczkę, aby nie wyszukiwać i klikać z osobna w sklepie google? Może być opcja bez zachowywania danych aplikacji - to i tak oszczędzi mi sporo czasu.
 6. W telefonie wymieniłem ekran+dotyk. Niestety w niektórych miejscach ciężko w coś ucelować, szczególnie im dalej od środka ekranu. Czy można to jakoś skalibrować? A może to wina sprzętu.
 7. Czy gdzieś jest lista takich sklepów? A jeśli nie ma, to czy możecie mi je wskazać?
 8. Odpisali, że jedno zamówienie idzie w 3 paczkach A także, że jedna rzecz jest niedostępna (na stronie widzę, że jest - dziwne). Szkoda, że poinformowali dopiero teraz, a nie po złożeniu zamówienia.
 9. A ja dostałem właśnie paczkę, w której brakuje kilku rzeczy. Paczka nie wygląda na otwierana, ale nigdy nic nie wiadomo. I co teraz?
×
×
 • Create New...