Jump to content

Poinformowany

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Poinformowany's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie wiem jak jest w przypadku Note 3, ale w Note 2 jest ten sam problem, ja wyczyściłem go przedmuchując głośnik kompresorem (głośniczek nie jest oddzielony od kamery stąd zbiera się w niej brud z zewnątrz), ale to jest tak skuteczne jak niebezpieczne dla głośnika xD Może spróbuj z kilkunastu centymetrów jak masz dostęp do tego sprzętu
 2. Sam sprzedaje za granicę i wiem dobrze jak przebiegają zwroty i tego typu sprawy więc nie musicie mi tego tłumaczyć Już się trochę pogubiłem. Gdzie zatem najlepiej kupić? Wydaje mi się, że są tańsze sklepy od ibuygou.
 3. @Eru więc właśnie się pytam czy może ten sklep też nie jest sprawdzony, jeszcze bym kupił kilka akcesoriów to się uzbiera powiedzmy 20$ różnicy a to już jest ~60zł @lalozamosc Hmm... potwierdzasz moje przypuszczenia. A co do iphona to nie wiem nie śledzę rynku Dzięki chłopaki
 4. Dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie odnośnie ceny M2s, czy myślicie że spadnie po premierze Mi3? No i co z beexz.com? Jest tam najtaniej i zastanawiam się nad kupnem. Ktoś ma już jakieś doświadczenie z tym sklepem?
 5. Co do trzeciego pytania to źle je sforumułowałem, chodziło mi bardziej o to czy ktoś to ma i jeśli tak to jak bardzo to powiększa możliwości. Czyli nie uświadczę takiej sytuacji, że w przyszłości nie pójdzie mi na m2s jakaś gra a na mi3 tak? To bedzie raczej różnica killu fpsów? Ah i czy kupował ktoś na beexz.com? Jest tam nieco taniej niż na ibuygou. Dzięki za odpowiedź.
 6. Witam, Mam dosyć skomplikowaną sprawę ponieważ: -Potrzebuję telefonu z bardzo dobrym aparatem, mam zamiar wykorzystywać go do zdjęć robionych z bliskich odległości. -Boję się telefonów większych niż 4,5 cala, nie wiem czy słusznie Zastanawiam się czy warto jest dopłacać parę stówek do Mi3, lubię czasem coś ugrać więc się zastanawiam nad jak najbardziej przyszłościowym sprzętem. Więc mam następujące pytania: -Czy M2s zapewnia bardzo dobrą jakość zdjęć (wiem, że w internecie są przykłady, ale co strona to inna jakość), czy Mi3 zapewni dużo lepszą? -Czy Mi3 jest dużo potężniejszy (procesor, karta graficzna) od M2s (benchmarki mi mało mówią, wolę zapytać fachowców)? -Czy ewentualny zakup http://www.ibuygou.com/p-original_two_in_one_camera_for_xiaomi_smartphone-5487-usd.html znacznie poprawiłby jakość zdjęć? -Czy wg, was Mi3 nie jest zbyt duży? Nie miałem nigdy takiego olbrzyma w rękach i wydaje mi się, że może być on dość niezręczny.
×
×
 • Create New...