Jump to content

milga23

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

milga23's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Kajam się przed majestatem i biję w pierś nie popełnić tego samego błędu nigdy więcej!
 2. Mam ten sam problem. Telefon tak świrował od samego początku, ale stwierdziłam, wgram miui polska i będzie git (takie też podpowiedzi od forumowiczów dostałam) I było git przez jakieś 2 czy 3 dni...potem telefon zaczął powoli wracać do poprzedniego stanu rzeczy aż wreszcie wczoraj odbiło totalnie...nagrzewał się niemiłosiernie, przyciski u dołu ekranu naciskały się samoistnie i wykrywał dotyk tam gdzie go nie było czyli sam z siebie wybierał jakieś aplikacje, wchodził w nie a potem je zamykał... Krawędzie mam wyłączone (tak tylko zaznaczę) Czy oprócz serwisowania macie jakieś pomysły?
 3. najpierw pobrałam wszystko a teraz lece punkt po punkcie z instalacją :/
 4. coś nie pykło...jestem już przy instalacji i według instrukcji mam wejść w install i wybrać rom...ale gdzie on jest? ma być Xiaomi.eu ale ja tam tego nie widzę nigdzie... plus trudno mi się poruszać po tym programie jak mnie cały czas "cofa" do głównego ekranu...wrrr
 5. mam main menu reboot wipe&reset instal update.zip to system power off I co teraz? 0_o
 6. Nie, wszystko jak z fabryki...nic przy oprogramowaniu nie robiłam bo po prostu nie umiem, nie wiem :/ Jak? Gdzie? Kiedy? W którym miejscu? I czy będzie boleć?
 7. Witam Najsampierw powiem że jestem całkiem zielona jeżeli chodzi o te wszystkie rooty czy booty więc wiecie jak do 5 latka proszę A teraz sam problem. Telefon po pierwszym włączeniu nawet się nie popisał bo miał wyczerpaną baterie. Więc grzecznie podłączyłam do ładowania oczywiście do oryginalnej ładowarki przez oryginalny kabel. Poczekałam aż w 100% się naładuje. Po ponownym włączeniu telefon zaczął się zachowywać dziwnie. Zaczął "mrygać" i "cofać" na poprzedni ekran. Kiedy nie miał już do czego cofać wyskakiwało czyszczenie pamięci. W sensie tam gdzie można sobie powyłączać aplikacje. Robi tak cały czas. Nawet kiedy zablokuje i wygaszę ekran on się wybudza i dalej próbuje cofać. Nie za bardzo wiem jak to ugryźć Czasami, nie wiem od czego to zależy, uda mi się wejść w ustawienia ale tak na prawdę nawet nie wiem czego mam tam szukać. Całe to "cofanie" uniemożliwia korzystanie z telefonu. Pomocy!
×
×
 • Create New...