Skocz do zawartości

dżidżibufą

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dżidżibufą

  1. Ano nie zrobiłam. Dzięki za pomoc.
  2. Czyli to bez znaczenia, że po factory reset zrobiłam format data? Czyli nic nie zepsułam? Bo generalnie o to mi się rozchodzi.
  3. Cześć, Mam nowy Redmi Note 2. Zaktualizowałam MIUI do najnowszej wersji, po czym zaczęłam przywracanie ustawień fabrycznych. Uruchomił się TWRP, gdzie wybrałam wipe / factory reset + format data / reboot / system. Moje pytania to: 1. Czy taki wipe spoko? Czy może trzeba było zaznaczyć coś jeszcze? 2. "Format data" usuwało chyba szyfrowanie pamięci wewnętrznej. Czy to szyfrowanie należy / warto / można przywrócić? Jeżeli tak, to w którym miejscu? Z góry przepraszam za ewentualnie głupie pytania, nie znam się na tym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...