Klaczek

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Klaczek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 5 Plus 4/64
 1. Akurat factory reset nie próbowałem ale później będę jeszcze testował parę rozwiązań które przyszły mi do głowy
 2. Witam, mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Odblokowałem bootloader, zainstalowałem najnowsze twrp, następnie (zeszłotygodniowe) miui 11. Wszystko według poradnika i wszystko jest ok. Wczoraj pokazał mi się komunikat że jest aktualizacja do miui. I tutaj zaczyna się problem. Wchodząc do twrp nie mogę zamontować partycji data, napisane jest że ma 0mb (tak jakby była nadal zaszyfrowana mimo że zrobiłem według poradnika i partycja została odszyfrowana).
 3. Pobierz to i przez recovery install zip - pomoże na 100% http://www.speedyshare.com/ab4SG/WI-FI-FIX-i9300-signed.zip
 4. Mam ClockwokMod Recovery v6.0.2.9 i odpaliło od strzału - kernela nie zmieniałem. Edit. Po aktualizacji OTA - w ustawienia "da się wejść" ale co dalej sprawdzę pewnie jutro bo musiałem w t-mobile wyłączyć połączenia oczekujące. Za to jest inny problem: górna belka Tak wyglądała przed aktualizacją czyli: Ikona zasięgu,sieci,prędkośc transmisji, na środku zegar a po prawej bateria Po aktualizacji wygląda tak: Ikona sieci, na środku zegar, po prawej ikona zasięgu, prędkości transmisji i bateria. Jak zrobić żeby wróciło wszystko "na swoje miejsce"? Tutaj zaznaczę że w Mi-Tools jest tylko opcja ustawienia zegarka na środku i "grafiki" sieci - w moim przypadku "T" Edit2 - Po włączeniu w t-mobile dalej jest ten sam problem z ustawieniami i dalej odrzuca połączenie java.lang.NoSuchMethodError: com.android.internal.telephony.IccCard.getState at com.android.phone.MiuiGsmUmtsCallWaitingSetting.onResume(MiuiGsmUmtsCallWaitingSetting.java:41) at android.app.Instrumentation.callActivityOnResume(Instrumentation.java:1185) at android.app.Activity.performResume(Activity.java:5182) at android.app.ActivityThread.performResumeActivity(ActivityThread.java:2732) at android.app.ActivityThread.handleResumeActivity(ActivityThread.java:2771) at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java:2235) at android.app.ActivityThread.access$600(ActivityThread.java:141) at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1234) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:99) at android.os.Looper.loop(Looper.java:137) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5041) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:793) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:560) at de.robv.android.xposed.XposedBridge.main(XposedBridge.java:126) at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method) A na dodatek telefon zaczał niemiłosiernie zamulać - po tapnięciu ekranu trzeba odczekać około sekundę na odpalenie czegokolwiek, ale wszelakie animacje działają płynnie.
 5. Miałem ten problem jak nie zrobiłem pełnego wipe: system,data,cache,dalvik cache. Kernela nie zmienialem. Wysłane z cegłofonu (Patatalk zwei)
 6. Chodzi Ci i ten błąd który jest przy połączeniach oczekujących? Wysłane z cegłofonu (Patatalk zwei)
 7. Będzie całkiem nowy rom? Czy aktualizacja OTA? Jeśli nowy rom - jest jakaś możliwośc zachowania wszystkich ustawień(ikony,aplikacje,system)?
 8. Patch? Do wgrania przez cwm? Czy w jakiś inny sposób ?
 9. java.lang.NoSuchMethodError: com.android.internal.telephony.IccCard.getState at com.android.phone.MiuiGsmUmtsCallWaitingSetting.onResume(MiuiGsmUmtsCallWaitingSetting.java:41) at android.app.Instrumentation.callActivityOnResume(Instrumentation.java:1185) at android.app.Activity.performResume(Activity.java:5182) at android.app.ActivityThread.performResumeActivity(ActivityThread.java:2732) at android.app.ActivityThread.handleResumeActivity(ActivityThread.java:2771) at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java:2235) at android.app.ActivityThread.access$600(ActivityThread.java:141) at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1234) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:99) at android.os.Looper.loop(Looper.java:137) at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:5041) at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method) at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:511) at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:793) at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:560) at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)
 10. Prawie wszystko w porządku, prócz jednego buga - dość istotnego. Przy wejściu w ustawienia telefonu -> połączenia oczekujące wywala błąd i zamyka aplikację telefon - to akurat nie jest problem, problemem jest: Rozmawiam z osobą nr.1, osoba nr.2 dzwoni do mnie i słyszy że w tej chwili prowadzę rozmowę i żeby pozostała na lini, bla bla bla (ja w tym momencie słyszę pikanie - informacja że jest połączenie oczekujące) Osoba nr.2 stwierdza że nie będzie czekać, rozłącza się i w tym momencie rozłącza mi również połączenie z osobą nr.1 Wkleiłbym log który jest po tapnięciu "Zgłoś miui" tylko jest tego tam bardzo dużo a nie da się skopiować.
 11. Dzięki. A kiedy mniejwięcej można się spodziewać następnej wersji? I czy będzie można ją pobrać przez OTA czy będzie trzeba ręcznie soft od zera instalować?
 12. Nagrałem na filmiku o co mi dokładnie chodzi. Mimo odrzucenia telefon i tak dzwoni. Na wszystkich softach bazowanych na 4.2.2 występuje ta sytuacja https://www.dropbox.com/s/kqdjill04tefmx6/2013-10-28%2016.02.22.mp4 Filmiku nie trzeba pobierać - odtworzy się w przeglądarce
 13. Witam. Zainstalowałem to u siebie i sprawa wygląda tak: - "nie działa czujnik zbliżeniowy podczas rozmowy (użycie jakiejś apki z play store może to rozwiązać)" Niestety żadna apka z marketu nie pomoże, czujnik jest widziany w programach ale niestety nie daje żadnych wartości, jakby był nie aktywny - Odrzucanie połączeń - nie da się odrzucić tak samo jak w CM na 4.2.2 + Szybkość działania - naprawdę jestem pod wrażeniem + Czas działania na baterii - tutaj nawet zmodowany przezemnie CM trzymał krócej + Maksymalne taktowanie procesora ustawione na 1,2GHz Szczerze mówiąc ciekawie by było jakby wyszła oficjalna wersja miui na L9 lub jakiś update który poprawiłby te dwie kwestie które opisałem u góry posta.