zybi25

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About zybi25

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zybi25

  Chmura Xiaomi

  Witam wszystkim, może ktoś będzie znał odpowiedź w zakresie synchronizacji chmury otóż jak kupiłem sobie swój Xiaomi na MTK to ustawiłem sobie konto google i pięknie z automatu wszystko z tym kontem co chciałem mi się synchronizowało, później chciałem wgrać bootloadera aby odblokować telefonik i w związku z tym musiałem założyć konta na xiaomi a to wiązało się z założeniem chmury xiaomi od tego czasu wszystko próbuje mi się synchronizować z tą zas.... chmurą która jest tak mała jak mysz pod miątłą przeczeałem telefon w ustawieniach wzdłuż i wszerz oraz chmurę google i nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić aby telefon znów synchronizował się z automatu z google a nie z xiaomi? Dodam że mam wersję oprogramowania MIUI by xiaomi.eu 8 6.6.30 (rozwojowa)
 2. Witam, może ktoś będzie mógł mi pomoc w temacie mam taki problem otóż mam taki problem, kiedy kupiłem telefon zsynchronizowałem sobie zdjęcia, kontakty itp. z chmurą google i wszystko elegancko z automatu się synchronizowało. później chciałem sobie zaktualizować miui i stworzyłem konto xiaomi automatycznie z ich chmurą i teraz ta chmura jest dominująca z nią synchronizuje się wszystko z telefonu, problem w tym, że jest bardzo mała tylko 5 Gb a z google ma 50 gb i jest już zapchana a chciałbym jako domyślnego dostawcę chmury znów mieć google tylko nie wiem jak to zmienić grzebię po tych ustawieniach i nie widzę żadnej opcji aby można to było zmienić chmurę xiaomi na chmurę google. Wchodzę w ustawienia mam grupę konta i jest pierwsze xiaomi a później inne wchodze na inne niby google jest ale nic nie mogę z tym zrobić zawsze muszę zdjęcia wysyłać ręcznie a kiedyś to samo się robiło z automatu.
 3. Witam, może ktoś będzie mógł mi pomoc w temacie mam taki problem otóż mam taki problem, kiedy kupiłem telefon zsynchronizowałem sobie zdjęcia, kontakty itp. z chmurą google i wszystko elegancko z automatu się synchronizowało. później chciałem sobie zaktualizować miui i stworzyłem konto xiaomi automatycznie z ich chmurą i teraz ta chmura jest dominująca z nią synchronizuje się wszystko z telefonu, problem w tym, że jest bardzo mała tylko 5 Gb a z google ma 50 gb i jest już zapchana a chciałbym jako domyślnego dostawcę chmury znów mieć google tylko nie wiem jak to zmienić grzebię po tych ustawieniach i nie widzę żadnej opcji aby można to było zmienić chmurę xiaomi na chmurę google. Wchodzę w ustawienia mam grupę konta i jest pierwsze xiaomi a później inne wchodze na inne niby google jest ale nic nie mogę z tym zrobić zawsze muszę zdjęcia wysyłać ręcznie a kiedyś to samo się robiło z automatu.
 4. MIui 8 Kompilacja 6.6.30 Kiepsko działa Minutnik po włączeniu czasu i próbie zatrzymania go lub anulowania nie są aktywne przyciski dopiero po wyjściu i ponownym wejściu przyciski zaczynają być aktywne
 5. Nie, nie wgrywałem a trzeba? Myślałem, że ma to na celu zabezpieczenie danych przed ewentualnym wysypaniem się nowej aktualizacji. Teoretycznie w takim przypadku co powinienem zrobić?
 6. Witam posiadam RMN3 ściągnęłam sobie paczkę zip z najnowsza aktualizacją do ver 8 MIUI Aktualnie mam 6.5.12 MIUI 7.4 Androida w ver 5.0.2 i właśnie pod tego androida ściągałem sobie paczka przeżuciłem na telefon chciałem go zaktualizować do wersji 8 poprzez opcje aktualizacje systemowe i dalej Zainstaluj aktualizację z pliku .zip tak zrobiłem ale niesety telefon się wyłączył i uruchomił na nowo bez zaktualizowania wersji MIUI ma ktoś pomysł z czego może to wynikać? Mam odblokowanego Boot Loadera.
 7. Witam, Chciałbym ponowić moje pytanie z tematu powyżej co powonieniem zrobić jak mam już odblokowanego bootloadera aby wgrać sobie wersję MIUI 8? Wgrywanie romu leci tą samą procedurą co dla zablokowanego Bootloadera? Czy jakoś inaczej?
 8. Tekem na 15 stronie forum masz info dotyczące wgrywania sterowników pod Win. 10 a na 18 pierwszy mój post dotyczący pytania co i jak po kolei poczytasz odpowiedzi to tam jest wszystko wyjaśnione chłopaki odpisali mi wręcz łopatologicznie.
 9. Witam, Mam RM Note 3 z wersją miui 7.4 wgrana za pomoca Flash Tool w ver. 5.153 teraz odblokowałem sobie BL chciałbym wgrać wersję 8 co powinienem zrobić dokładnie to samo co z zablokowanym BL? Wgrać paczkę za pomoca tej ver FT? Czy na odblokowanym BL jakoś inaczej wgrywa się te wersje?
 10. Wielkie dzięki za wszelką pomoc udało się Stoi nowy system co prawda nie obyło się bez przeszkód ale później jakoś poszło. Szczególne dzięki wielkie dla SITU. W załączniku jeszcze błąd jaki miałem po drodze.
 11. NO i stanąłem, nie wiem skąd mam wziąć ten plik scatter, który teoretycznie powinienem skopiować do nieistniejącego folderu signde_bin. Mam nadzieję że Download - agent jest prawidłowo ustawiony?
 12. Dobra sterowniki chyba mam wgrane co teraz powinienem zrobić? Bo w instrukcji pisało aby skopiować plik "MT6795_Android_scatter" do folderu signde_bin a ja takiego folderu nie mam.
 13. Witam Ponownie mam pytanko ściągnąłem sobie paczuszkem z najnowszym oprogramowaniem w ver 6.4.28 v 7.50 i paczkę z tym flas Tool w ver. 5.153 2.00 teraz wiem że trzeba jakiś sterownik wgrać prawda? Mam win 10 i próbuję ściągnąć z net stery ale nic nie może znaleźć a tak jak w załączniku mam w menadżerze urządzeń takie coś. MOże mi ktoś powiedzieć jak to ugryźć? Będę zobowiązany
 14. Czyli co najlepiej wyorać wszystkie dane zdjęcia i kontakty mam w chmurze więc chyba poza aplikacjami to tam nic więcej nie ma co?