kubas

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kubas

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie wczoraj zamówiłem mi 4. Na której wersji romu najdłużej trzyma bateria? Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 2. Panowie opłaca się już instalować najnowsze MIUI 8? Obecnie siedzę na 6.5.19, zależy mi w dużej mierze na baterii. Jeśli tak to czy można to zrobić bez wipe? Poprzez zwykłą aktualizacje systemu?
 3. Tyle to ja widzę Tylko skąd tak duże zużycie Kernel?? Na poprzedniej wersji Roma bodajże 6.5.12 było to samo (obecnie mam 6.5.19)
 4. Jakieś sugestie skąd tak duże zużycie baterii?
 5. U mnie dość słabo raczej: wersja miui przedostatnia A dzisiaj to już kompletna klapa, wczoraj włączyłem w profilu oszczędzania blokowanie niektórych aplikacji w tle i podczas gdy ekran zablokowany i myślałem że będzie lepiej ale skutek odwrotny : Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 6. Czytałem o jakiś problemach z działaniem kart SIM czy to prawda? Może ktoś przybliżyć temat?
 7. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Z tego co wiem nie ma romu w wersji global dla Redmi 3 (oficjalnego) Z tego co czytałem wersja na xiaomi.eu jest nie oficjalna i niektórzy na tym forum pisali, że nie jest polecana w instalacji ponieważ mogą nie działać niektóre funkcje/programy a także nie ma automatycznej aktualizacji systemu.
 8. Witam, zastanawiam się nad kupnem Redmi 3 jednak mam kilka pytań. Jak wiadomo nie ma jeszcze oficjalnego języka polskiego dla tego telefonu, z tego co mi wiadomo dostępny jest jedynie angielski oraz chiński. Czy w kupionym w Chinach telefonie (w typ przypadku Goldway) będzie odrazu dostępny język angielski czy tylko chiński? I aby mieć angielski to trzeba coś dodatkowo wgrywać? Jaka była tendencja cen telefonów gdy dany telefon został wydawany w wersji multi językowej ? Czy ceny danego modelu taniały, drożały czy pozostawały bez zmian? Jeśli zostanie wydana oficjalna wersja oprogramowania z językiem polskim na ile kłopotliwe będzie wgranie jej na obecną wersje systemu dla tego telefonu? Czy straci się wtedy jakieś funkcje?