Jump to content

Szymon Rosiak

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szymon Rosiak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Po każdej aktualizacji MIUI muszę wgrywać od nowa supersu i xposed?
 2. Xiaomi.eu używam już od jakiegoś czasu, ale nie robiłem roota. Rozumiem że teraz muszę tylko zainstalować np SuperSu przez TWRP? Nie muszę robić wipe?
 3. Nie mogłem wgrać wersji DEV, ponieważ próbowałem wgrać wersje z androida 6.0. Wgralem 6.8.18 która jest na 5.1 i wtedy poszedł BL, a reszta bez problemów.
 4. Nie o to chodzi. Jak mam się zastosować do kroków jak odblokowywanie BL zatrzymuje się na 50%, update przez updater i ZIP też nie działa, a próba wgrania China DEV przez Miflash kończy się nieznanym błędem.
 5. Nic nie działa. Nie mogę wgrać China DEV przez updater, nie mogę przez MIFlash ponieważ mam niezidentyfikowany błąd. MIPc Suit'em też nie idzie.
 6. Jak chcę flashować to jest error, nie można znaleźć pliku.
 7. Siemka! Mam problem, otóż próbując odblokować BL proces staje na 50% i pojawia się informacja że nie można zweryfikować urządzenia. Zgodę na odblokowanie otrzymałem. Jestem na MIUI Global Stable i Xiaomi RedMi note 3 pro. Próbując wgrać Dev przez updater wyskakuje mi że nie można zweryfikować plików.
 8. Dzień dobry! Przymierzam się do kupna xiaomi mi4c i tutaj rodzi się moje pytanie. Gdzie go kupić, żeby w razie wypadku gwarancja przebiegała sprawnie, a cena nie była zbyt wysoka?
 9. Dzień dobry! Zastanawiam się nad Mi4c (16gb) vs RN3 (32gb). Telefon wykorzystuję głównie do internetu, fb, oglądania, czasem jakiejś gierki. 32GB to większa wygoda, ale na 16 też się mogę zmieścić. Który telefon będzie dla mnie wydajniejszy? Dodam jeszcze, że 5 cali to mój ideał.
×
×
 • Create New...