kuba8k

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kuba8k

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4
 1. Ustawienia były OK. Wygląda na to, że zmiana na xiaomi.eu rozwiązuje problem Dzięki
 2. tak planuje zrobić. Pytanie czy stracę wszystkie dane, które się nie zsynchronizowały?
 3. Hej Mam Mi4 z Miui 8 Global 7.2.9 Beta. Od dłuższego czasu nie działa mi synchro z chmurą Xiaomi. Kiedy wchodzę w ustawiania chmury z poziomu telefony mam sporej wielkości napis: Nie można sychronizować. Ktoś ma na to jakiś pomysł? Pozdrawiam
 4. MIUI 8 Global 6.12.29 Synchronizacja włączona. Czy używam? Wydaje mi się że nie
 5. Witam Ostatnio męczy mnie pewien problem. Otóż nowozapisane kontakty usuwają się z telefonu. Nie dzieje się to natychmiast, ale po pewnym, jeszcze nie ustalonym przeze mnie czasie. Ktoś ma pomysł z czego może to wynikać?
 6. Mam następujący problem i może ktoś coś wie Kiedy odpalam aplikację po raz pierwszy to prosi ona o uprawnienia. Wcześniej po prostu dawałem zezwól i było ok. Od jakiegoś czasu nie da się kliknąć zezwól w pozycji pionowej telefonu. W aplikacjach, których po ustawieniu telefonu w poziomie się obrócą, da się dać zezwól. W pozostałych kiszka. ktoś coś?
 7. Zauważył ktoś po przejściu na 6.6.16 problemy z dodatkiem albo hmm opóźnieniem reakcji ekranu. Dla przykładu wcześniej grając w angry birds jak nacisnąłem żeby coś się stało to działo się to natychmiast. Teraz mam ewidentnego i to dość sporego laga. Ktoś coś podobnego ?
 8. Ja siedzę od 3 dni na 6.6.16 i jak dla mnie bateria dużo gorzej hula. Może to być kwestia, braku hard resetu po aktualizacji ?
 9. Z tego co wiem to mam nie połączone. A nie mogę po prostu iść wg instrukcji Acida? wgrać tego kitkata co łączy partycje a potem od razu przez aktualizator 6.6.16?
 10. Dużo trudnych rzeczy :-D. Czyli po kolei. Robię mu miflasha(to konieczność?). Potem instaluje chiński Rom? I potem Eu?
 11. Hej Mam mi4 2gb ram na andku 4.4. Chciałbym sobie zrobić aktualizacje do andka 6.0, tylko nie wiem czy miui7 czy lepiej 8? A Może 2 GB ramu tego nie dzwigną i zostać przy 4.4?
 12. mam zamiar zakupić redmi 3, ewentualnie redmi 3 pro. I tu moje pytania. Warto dołożyć do wersji pro? Przede wszystkim chodzi mi o ilość ramu bo 16 rom mi wystarczy. I ważniejsze: Jak to jest z jakością fotek? Aktualnie mam Lumie 920 i nie chce żeby się okazało, że mam znaczny spadek jakości. Jeżeli jest slabo to czy Mi4 jest lepszym wyborem?
 13. a przyszedł juz? Jak tak to po jakim czasie? I jak z gwarancja?
 14. jestem na etapie szukania redmi. Najtaniej póki co jak znalazłem w pl to 680zl. Warto i bezpiecznie kupic z aliexpress? Czy może są inne tańsze opcje? Pozdrawiam