kopimen

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kopimen

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko wygląda legitnie. W moim przypadku transakcja na plus.
 2. Działa, tylko woła o prąd. Na pierwszy rzut oka wszystko gra. Pod wieczór usiądę i sprawdzę wszystko dokładnie.
 3. Właśnie przybył do mnie kurier z zamówionym Mi4 (zamówione w czwartek 31.03.2016). W piątek po 16 otrzymałem maila od firmy kurierskiej, że wydano im paczkę więc w moim przypadku wszystko potoczyło się tak jak być powinno. Telefon zapakowany w szare kartonowe pudełko, wszystko na swoim miejscu, pudełko co prawda w kopercie bąbelkowej, ale dotarło w jednym kawałku bez śladu przygód. Ze swojej strony mogę sklep polecić.
 4. To by wychodziło jakieś 615 zł po średnim kursie bez kodów. Ja dałem 699 zł + 14 kurier, wyszedłem z założenia, że skoro firma zarejestrowana w PL to łatwiej będzie mi dochodzić jakichkolwiek spraw gwarancyjnych itp, plus oczywiście czas (niby mają ten telefon na stanie) bo czekanie miesiąca na paczkę z Chin średnio mi się uśmiechało. I oczywiście myślałem początkowo, że to oficjalne przedstawicielstwo Xiaomi
 5. Hej, wczoraj zakupiłem w sklepie xiaomi.com.pl Mi4 2/16 gb LTE i wybrałem zakup z ratami payU. Dziś znalazłem ten wątek i jestem trochę zaniepokojony jak to będzie z zakupem. Będę informował przyszłych potencjalnych klientów jak się sprawy mają. Póki co jest tak, że wczoraj przebyłem całą procedurę w Aliorze i transakcja w sklepie xiaomi jest "w trakcie realizacji", do dziś rana nie otrzymałem żadnego potwierdzenia, że dokonałem zakupu. Po wyskrobaniu maila o co chodzi, że nie mam żadnego potwierdzenia, na maila przyszła faktura i informacja że transakcja jest "zrealizowana".