Jump to content

ami68

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ami68

 • Rank
  Nowy
 1. Na piśmie niestety tego nie mam, ale odbierając telefon osobiście w sklepie pytałem się o to i poinformowano mnie, że po odblokowaniu bootloadera nie traci się gwarancji.
 2. Kupowałem u nich na miejscu. Najpierw telefon do nich czy mają od ręki to co chciałem, podjechałem, cena ciut niższa niż na allegro i tyle. Widać, że telefony mają na półkach, generalnie sympatyczni goście. A tak w ogóle to ten sklep już trochę istnieje, bo oprócz fonów specjalizują się w domofonach itp. Wiele lat temu u nich właśnie zaopatrywałem się w coś takiego, a teraz całkiem przypadkiem wróciłem po telefon. Bardziej wiarygodna opinia byłaby dopiero po ewentualnej reklamacji, ale, że jeszcze nic się nie zepsuło, to pozostaje mi tylko i wyłącznie opinia "zakupowa".
 3. Witam wszystkich, gdyż jest to mój pierwszy post. Do rzeczy. Jestem w trakcie zamawiania telefonu i nasunęły mi się pytania. Po pierwsze. Czy zgoda na odblokowanie telefonu jest bezterminowa, czy też tylko jakiś okres czasu ważna? Zgodę już mam, telefonu jeszcze nie. A po drugie. @taki_jeden pyta o to czy można z jednego konta odblokować więcej telefonów. Piszecie, że tak. Czy konto z którego się odblokowuje ma jakiekolwiek później znaczenie przy użytkowaniu? Nie chciałbym żeby wszystkie telefony w rodzinie miałyby być jakoś ściśle powiązane na wieki z moim
×
×
 • Create New...