Skocz do zawartości

azido

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez azido

  1. Witam po ostatniej aktualizacji 6.3.24 mam problem, otóż nie uruchamia się klawiatura co uniemożliwia pisanie tekstu (sms , internet, itd). W ustawieniach klawiatury nie mam możliwości zmian ustawień, na tą chwile ratuje mnie podłączenie klawiatury zewnętrznej,która działa, lecz nie uśmiecha mi się chodzenie z klawiaturą większą od telefonu. Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...