Witam,
jako nowicjusz i dopiero początkujący z Xioami mam pytanie, za pewne głupie. Szukałem ale odpowiedzi nie mogę znaleźć a mianowicie czy na pierwszym ekranie da się wstawić inne ikony, skróty oprócz tego co jest oraz czy można usunąć skrót "Internet"?