Czaper

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Czaper

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam serdecznie, nie mam już kompletnie pomysłu na tego Mi Pada, siedzę nad nim drugi dzień, od początku pasmo rozczarowań. Zamówiłem go na geekbuying z androidem, ale brakło i przysłali z mi z Windą, uznałem, że to żaden problem, bo sam zmienię, ale jednak nie jest to takie trywialne. Wgrywałem ROM Chiński dev (latte_images_6.3.19_20160129.0000.14_5.1_cn) ale nie umiałem go zrootować, więc wgrałem jakiś prerootowany wietnamski, który mam teraz. Bootloader odblokowałem przez fastboot oem unlock (teraz mam error 3 przy uruchomieniu, na potrzeby skasowania Windy było ok, pomijając 20 godzin bootloopów) jak dam fastboot oem verified, to błąd znika. Co robiłem: Wgrywałem skrypt flash_TWRP ze strony głównej z opodwiednim TWRP.img - bez błędów, nie działa; Wgrywałem manualnie fastboot flash recovery TWRP.img - bez błędów, nie działa; Na wietnamczyku, mając roota, chciałem wgrać przez flashify, to mi napisał, że w ogóle nie mam partycji recovery (obrazek). Każda z tych rzeczy zarówno z fastboot oem unlock (error 3) i fastboot oem verified. W międzyczasie musiałem zrobić sztuczkę z tym Native-release, żeby Android w ogóle wstał za pierwszym razem. Na tym etapie docenię każdą formę pomocy.
 2. Widzę właśnie, że "odkrył jeden dziwny sposób... ". Ktoś mógłby faktycznie poprosić moderatora o czyszczenie aż do mojego pytania, sam tego nie zrobię, bo jestem w podróży. Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
 3. Kolego Will5on, nie chcę być przesadnie złośliwy, ale z takimi radami idź na jakieś forum o forexach, a moją płynnością finansową się nie przejmuj. Chciałem się czegoś dowiedzieć, a tu druga elektroda, szkoda gadać. Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
 4. Nie jestem w takiej sytuacji, że będę musiał macę wodą zapijać po zakupie tego telefonu. 2k akurat mam zamrożone na paypalu. Poza tym, chciałbym przerwać tę przemiłą dyskusję na temat tego, czy jestem idiotą - fanboyem, czy też nie, ale pytanie brzmiało:
 5. Bo ja wiem, właśnie nie mam ciśnienia na szybką zmianę, dlatego chciałem zamówić tego tańszego (w przeliczeniu 1860 zł), widziałem wyżej, że ludzie brali po 2k+. Mi pad 2 64 z preordera jak brałem na geekbuying to mi wyszedł niecałe 950zł (i jeszcze dorzucili powerbanka 16k za 20zł), teraz raczej nie do trafienia w tej cenie, więc bym nie był taki pewien spadku ceny szybkiego.
 6. W jakim właściwie sklepie jest obecnie najkorzystniejsza cena na wersję Pro? Bo zastanawiam się pomiędzy geekbuying, gdzie z dostawą na czerwiec by wyszło 480$, albo IBG za 505$.