Jump to content

sloodki

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sloodki

 1. czy jest szansa na korektę informacji w j. polskim? w wersji 7.5.4 jest ten sam błąd
 2. bardzo fajny rom - działa bez błędów - długi czas pracy baterii dużo lepszy niż miui 8 - 6.6.30 (przegrzewanie się telefonu, bateria ginąca w oczach) Zauważone braki w tłumaczeniu w zarządzaniu baterią (cześć opisów po ang., a część po polsku) aplikacja Pogoda - opis " Prognoza za %1$s dni" aplikacja MiPilot - ( część po chińsku - część po polsku)
 3. generalnie działa - bardzo niechlujne przygotowana wersja - cześć testów po angielsku - większość po polsku. Pewnie to już ostatnia wersja stabilna MIUI 7. Na razie działa - ciężko ocenić po godzinie użytkowania.
 4. Karta w pierwszym slocie - po instalacji poprawnie wykrywa 4G - po pierwszym restarcie działa już tylko 3G. W APN zmieniam 3 pozycje - APN:plus, Typ uwierzytelniania: PAP i też działa...
 5. OK - udało się. Gdzieś tam doczytałem, że wersja z xiaomi.eu nie powoduje blokady bootloadera. W zasadzie poza słabo działającym systemowym widzetem z pogoda jest OK. Dziwi mnie tylko, że sprawdzałem pewnie z 5 różnych wersji z ROM z miuipolska oraz xiaomi.eu i w każdej trzeba ręcznie modyfikować APN pod Plus-a.
 6. To teraz wiem, że juz nic nie wiem Rozumiem, że Fastboot się normalnie uruchamia? Jak oceniasz ten ROM? xiaomi.eu_multi_libra_V7.2.3.0.LXKCNDA_v7-5.1.zip Czy są tam jakieś aplikacje po chińsku etc? Jakieś śmieci?
 7. czesc

  czy korzystasz z romu xiaomi.eu_multi_libra_V7.2.3.0.LXKCNDA_v7-5.1.zip ?

  czy tem rom powodoje blokade bootloadera?

  podrawiam

  Michał

 8. Dario ->>> Ja zainstalowalem 7.2.3.0 i jest OK. Ale oczywiście zrobiłem pełne Wipe. Pozdr Cześć Czy wgrywałeś wersje V7.7.3.0 z pliku: xiaomi.eu_multi_libra_V7.2.3.0.LXKCNDA_v7-5.1.zip ? Czy to nie jest związane z blokadą bootloadera? pozdrawiam
×
×
 • Create New...