RaKo

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RaKo

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, masz może jeszcze te plecki (do Mi 4) do sprzedania, chodzi o kolor bambus. Jeśli tak to daj znać ile by to mnie wyniosło (plecki+przesyłka) ewentualnie jeśli bywasz w Łodzi to mógłby być odbiór osobisty. Pozdr. 

 2. ok poradziłem sobie - nie był zrobiony wipe po instalacji jest już ok
 3. Tyle że mam zainstalowane MIUIPolska v7 5.12.4 (rozwojowa).
 4. Witam, ja w piątek zakupiłem u tego sprzedawcy xiaomi mi4 tyle ze wersja white - szkoda bo chyba bym dziś sie zdecydował na czarną no nic wersja biała tez zacnie wg. mnie wygląda, a co do sprzedawcy to wg mnie OK - dobry kontakt i co ważne szybka wysyłka dziś już miałem telefon, z wgranym softem 5.12.4.
 5. Witam, zakupiłem ostatnio xiaomi mi4 z androidem 4.4 i mam pytanie: mam wgrane przez osobę sprzedającą miui v7 5.12.4 (rozwojowa), tyle że przy niektórych ikonkach mam tzw krzaczki chińskie oraz przy klawiaturze - jak tego dziadostwa się pozbyć?
 6. Witam, zakupiłem ostatnio xiaomi mi4 z androidem 4.4 i mam pytanie: mam wgrane przez osobę sprzedającą miui v7 5.12.4 (rozwojowa), tyle że przy niektórych ikonkach mam tzw krzaczki chińskie oraz przy klawiaturze , reszty rzeczy nie sprawdzałem. Pytanie pierwsze czy jest możliwość np powrotu do polecanej wersji 5.11.5 bądź 5.11.13 czy jedynie aktualizację w górę. Drugie to co generalnie radzicie żeby nie narobić sobie bałaganu.