Jump to content

Aquiller

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3 16GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Aquiller's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć! Jeżeli nie chcę pełnowymiarowego etui, a chciałbym w jakikolwiek sposób zabezpieczyć tył telefonu tak, by pewniej leżał w dłoni - to w jaki sposób mogę to zrobić? Czy są jakieś gumowe naklejki zwiększające przyczepność?
 2. Ok, flash -> ponowna instalacja angielskiego MIUI -> ustawienie Wi-Fi z hasłem -> instalacja MIUI Polska 6.3.3 -> udało się. Activate device odblokował klawiaturę a telefon połączył się z siecią za pomocą WiFi. Uff, wszystko działa. Teraz pora przywrócić backupy. Telefon kupiłem nowy z chińskiej dystrybucji Xiaomi. Na starcie od pośrednika miał zainstalowane MIUI Polska. @fredek obiecałem piwko belgijskie i słowa dotrzymam poproszę o adres na PW (ewentualnie adres paczkomatu) Pozdrawiam!
 3. Problem był w tym, że nie miałem dostępu do żadnych ustawień, w tym klawiatury. Udało mi się dostać do TWRP a tam zrobiłem wipe systemu. Teraz flashuje za pomocą MiFlash.
 4. @fredek Dzięki za wskazówki! Zrobiłem jak powiedziałeś - MiFlash z opcją flash_all.bat + instalacja updaterem MIUI Polska 6.2.25. Po restarcie ekran startowy jest jednak zablokowany wiadomością "This device is lost" / "Activate this device". W momencie, gdy klikam Activate this device i próbuję wprowadzić hasło - nie wysuwa się klawiatura. Telefon nie rozpoznaje karty SIM, mimo że 20 minut wcześniej od razu ją widział przy instalacji MIUI 6.1.15. Mogę wejść w TWRP, ale co dalej?
 5. Coś jednak nie działa poprawnie. 1) Telefon długo się uruchamia/restartuje 2) Motywy + Galeria jest pusta (brak miniaturek) a zdjęcia nie chcą się wczytać. 3) Struktura katalogów jest.. co najmniej dziwna. Właściwie nie są to już katalogi o dziwne pliki o rozmiarze 0.00 KB. Przy próbie zrobienia screenshota tworzony jest plik o rozmiarze 0.00 KB. Proszę o pomoc - jednak piwko wciąż się liczy!
 6. Update: Próbowałem zainstalować MIUI Polska 6.2.25 za pomocą Updatera, ale nie udało się. Zdecydowałem się na TWRP, ale nie widzi on romu fastboot Android 6.0 na liście nawet, gdy wybieram "Install Image". Nie mogę również zainstalować MIUI Polska 5.12.17 i 6.2.25 za pomocą TWRP. Walczę dalej. Zastosowałem się do instrukcji z tego Poradnika I zainstalowałem MIUI Polska 5.12.17! Jeśli chcemy zainstalować inne alternatywne oprogramowanie: Pobieramy oprogramowanie w .zip - znajdziemy takie na forum MIUI w dziale naszego urządzenia (prefiks ROM) lub na tym forum; Uruchamiamy TWRP; WAŻNE! Robimy: wipe data, cache i dalvik cache; Instalujemy paczkę .zip klikając "Install"; Resetujemy telefon klikając w "reboot"; Instaluję właśnie raz jeszcze MIUI Polska 6.2.25. Wychodzi na to, że sam sobie piwko postawię. Ale bez informacji na tym forum nie dałbym rady.
 7. Update: Skorzystałem z MiPC Suite i Fastboot recovery. Zflashowałem telefon do Androida 6.0.1 MMB29M i MIUI 7.6.3.3 BETA. Walczę dalej!
 8. Koledzy! Dopiero od niedawna jestem posiadaczem Mi3 16GB i użytkownikiem MIUI Polska. Od razu po otrzymaniu telefonu dokonałem aktualizacji do wersji 5.12.17 (powołując się na te instrukcje). Po paru dniach zaktualizowałem do 6.2.25. Wszystko działało jak należy, ale dziś chciałem namieszać (:)) i zleciłem aktualizację do 6.3.3 i wtedy zaczęły się problemy. Instalacja z pliku zip się nie powiodła (ostatnie co pamiętam to komunikat "failed to mount...") dwukrotnie, a przy TWRP musiałem coś zdrowo namieszać, bo telefon się teraz nie odblokowuje przy starcie. Jedyne co widzę, to logo MI. Gdy wchodzę w recovery (VOL- i power) pojawia się logo FASTBOOT i tyle - po pewnym czasie telefon sam się wyłącza. Cóż mam teraz uczynić? Z jakiego softu skorzystać? Bardzo proszę o pomoc, a odwdzięczę się belgijskim piwkiem, które wyślę na wskazany adres dobrego samarytanina. Pozdrawiam. Tomasz "Aquiller"
×
×
 • Create New...