Jump to content

hqpl

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hqpl

 1. Cześć, mam prośbę możecie proszę podzielić się tutaj informację jaką obecnie wersję OSa macie zainstalowaną na swoich Mi Mix 2s i dlaczego akurat taką? Jak rozumiem mamy do wyboru kilka oficjalnych od Xiaomi - stable, dev, china, global. Niedawno doszła testowa z Androidem 9. Ja obecnie mam zainstalowaną MiuiPolska 8.8.3 tylko dlatego że jest to najnowsza dostępna na to urządzenie. Od prawie miesiąca nie opublikowano update na 2s i zastanawiam się co macie zainstalowane u siebie.
 2. Nazwa przedmiotu: Mi5, wersja 4GB/128GB ceramicznaOpis: Telefon zamówiony na iBuyGou. W polsce wylądował 06.07.2016. Telefon w stanie dobrym. Najczęściej był ładowany kablem od kompa, bateria jest w stanie dobrym, chociaż zdarzało się ładować fast chargem jak zapomniałem wieczorem podładować. Telefon od samego początku miał założone szkła hartowane. Teraz od 2 tygodni niestety jest bez żadnej folii ochronnej czy szkła hartowanego i pojawiły się w tym czasie małe ryski na ekranie. Telefon niestety raz upadł i po wyjęciu z silikonowego case widać małe otarcie na aluminiowej ramce - mogę podesłać zdjęcie gdzie dokładnie widać stan telefonu. Nie jest to bardzo mocno widoczne ale wolę by stan techniczny był z góry znany przez potencjalnego kupującego. Wysyłam wszystko w oryginalnym zestawie. Do zestawu mogę dorzucić słuchawki Mi Piston, albo Mi Band2, zależnie od zaproponowanej ceny. Na propozycje poniżej 600zł nie będę odpisywał. Cena: Czekam na propozycjeAukcja allegro/olx: jeszcze nieKontakt: PMZdjęcia: Będą dodane niedługo [Zgodnie z regulaminem wymagane są zdjęcia i cena - obie te informacje dodam jak zrobię dobrej jakości zdjęcia i dostanę pierwsze oferty]
 3. Cześć, Mam ten sam sprzęt - Mi5 Pro i Mi Band 2. Na Mi Fit z forum niestety nie zawsze się łączyło a po odparowaniu nie miał ochoty się ponownie sparować. Tymczasowo pomagało wymuszenie zamknięcia MI Fita i wyłączenie i włączenie BT. Na najnowszej wersji MiFit ani razu nie stracił połączenia i paruje prawie natychmiast.
 4. Ja miałem założone: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-carkoci-9h-tempered-glass-screen-protector-7427.html niestety gdy telefon się ładował a dzieciaki biegały w pobliżu to w magiczny sposób pojawiło się pęknięcie na ekranie między przednią kamerą a krawędzią, już zamówiłem nowe szkło, ale boję się zdejmować stare czy czasem nie ekran również nie dostał :/
 5. Cześć, dostałem Mi Key razem z telefonem i chciałem go użyć w połączeniu z AntVR od oneplusa, jako że w AntVR nie ma fizycznego przycisku to MI Wydaje się idealny do pełnienia roli tapnięcia(LMB) ale na kilka aplikacji dla klikacza żadna nie może przypisać tapnięcia ekranu, Zauważyliście może czy któraś aplikacja posiada taki feature?
×
×
 • Create New...