TYZY

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TYZY

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4
 1. Jakiś czas temu aktualizowałem telefon i zrobiło mi się coś takiego jak na screenie. Zapewne to mój telefon przed aktualizacją i po aktualizacji. Gdy sprawdzam przez stronę myaccount.google widnieje on tam tylko raz. Czy ktoś ma pomysł jak to usunąć?
 2. Usługi google play zwariowały. Pobierają ponad 20% baterii. Są najbardziej pochłaniającym procesem. Podobnie jest z usługami xiaomi z wynikiem ponad 15%. "Przeczytałem internet" i widzę, że sporo osób ma z tym problem - nie mogę sobie poradzić. Zainstalowałem na telefonie Mi 4 W/LTE MIUI 10: 8.9.13 ANDROID: 6.0.1 ROM: MI3WMI4W Wcześniej problemu nie zauważyłem. Odinstalowałem usługi google play i zainstalowałem ręcznie starszą wersję, którą system sam wybrał. Odczekałem kilka dni z nadzieją, że coś zrobi się samo ale bateria znika w oczach. Nawet w nocy, gdy tel nie jest używany, schodzi jej dużo więcej niż wcześniej. EDIT: Sprawę (przynajmniej na razie tak to wygląda) załatwiło usunięcie danych i cache ze sklepu google play.
 3. Mam wgranego androida 4.4.4 i miui 7 wer 5.12.11 (rozwojowa). Niby niczego mi nie brakuje, ale już pojawiają się apki, które wymagają nowszego androida i zacząłem rozważać aktualizację - niby chciałbym ale trochę się boję bo nie chciałbym nic zepsuć. Czy warto aktualizować do androida 6? Czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc i wytłumaczyć, jak dziecku co, po co i jak?
 4. Dzięki za szybką odpowiedź. Jakoś przyzwyczaję się do tych ogonków. To nie mój tel, ja je tylko odbieram
 5. Zerknijcie proszę na screenshot I powiedzcie czy mam szanse wgrać jakoś (jak?) tę modyfikację. Redmi3 + fastboot + nie ma roota Słyszałem że łatwo uceglić ten tel i boje się zacząć kombinować - wolałbym poznać najpierw zdanie kogoś mądrzejszego w tym temacie.
 6. Podszedłem do tego ponownie i normalnie cuda Najnormalniej w świecie programem es explorer skopiowałem plik mms.apk do system/app Pojawił się komunikat "aplikacja mms została zatrzymana". Reset i... wszystko wydaje się działać. Bez znikającej aplikacji, zmiany uprawnień i innych problemów
 7. Nie pomogło Ustawiłem wyjątek dla aplikacji google - cały czas ma mieć dostęp do danych. Dzięki, niebawem dam znać czy pomogło. Na razie wydaje sie działać
 8. Zakłódkowana już była. Teraz dodałem jeszcze do autostartu. Za jakiś czas dam znać czy pomogło.
 9. Gdy podczas odpisywania na sms wybiorę funkcję dyktowania to dostaję komunikat "niedostępne w trybie offline spróbuj ponownie". Wystarczy, że na chwilę otworzę aplikację google i funkcja dyktowania zaczyna działać. Tak jakby gdzieś, po jakimś czasie blokował się dostęp do internetu dla aplikacji od dyktowania / klawiatury googla. Zna ktoś z Was może rozwiązanie?
 10. Ahhh z opisu zrozumiałem ze jak mam miui 7 to już mam nowe. Tym samym okazało się, że jestem głupszy niż mi się wydawało. Dziękuję. Wieczorem jeszcze raz na spokojnie przysiądę do tego. edit/ - podmieniłem pliczek - zniknęła mi ikonka od splikacji - resety, przywracanie nie pomogły - na apk z backupu kliknąłem instaluj - aplikacja wróciła - ustawiłem jej wszystkie uprawnienia bezpośredniego wysłania sms itp - działa (z ogonkami) - próbowałem tak "siłowo" w ten sam sposób zainstalować apk zmodyfikowane ale wyświetla się wielki czerwony X :/
 11. Cześć. Kilka dni temu stałem się posiadaczem MI4 i jak do tej pory ze wszystkim sobie radzę - dzięki temu forum - ale przez te ogonki nie mogę przebrnąć. Mam MI4 android 4.4.4 miui7 5.12.11 rozwojowa - pobrałem i zainstalowałem unicode.apk - dałem uprawnienia roota - zresetowałem Ogonki nadal się wysyłają. W aplikacji "ogonki" dostaję komunikat że aktualizacje są "w przygotowaniu". Czy ktoś mógłby mnie poprowadzić krok po kroku?