Jump to content

peruś

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

peruś's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Na temacie dotyczącym ich sklepu napisałeś, że gwarancja u nich jest o wiele mniej korzystna od rękojmi. Zatem pytanie: jak u nich wygląda gwarancja ? Jaki inny POLSKI sklep polecacie ? Najlepiej, żeby wgrywał MiuiPolska, ale bardziej zależy mi na wiarygodności firmy.
  2. Cześć, Zamierzam kupić XiaoMi MI4C, prawdopodobnie ze sklepu Technos. Jako, że na temacie, który jest dla tego sklepu przeznaczony trwa "walka", a konta stworzone do napisania 1 postu uderzają grozą, stwierdziłem, że założę tutaj temat. Chciałbym się zapytać osób, które tam kupowały jakie mają odczucia związku z tym sklepem, jak się układała współpraca. Czy ktoś wysyłał do nich sprzęt na gwarancję ? Ile to trwało ? Na stronie piszą, że "oferujemy Państwu realny serwis sprzedawanych przedmiotów, nie wymagający od Państwa wysyłki towaru za granicę". Czy oznacza to, że telefon na gwarancji naprawiany jest w Polsce (dla mnie to nie jest takie oczywiste !) ? Jaka jest najlepsza forma komunikacji z nimi ? Czy długo trzeba czekać na odpowiedź sklepu ? Rozumiem, że Technos nie współpracuje z Acidem w kwestii napraw gwarancyjnych, prawda ? Sklep z jakiegoś powodu jest tutaj polecany, jako jeden z trzech, co ma dla mnie duże znaczenie (bo z jakiegoś powodu jest polecany !). Zależy mi jednak raczej na waszych opiniach. Gdyby naszły was jakieś refleksje odnośnie tego sklepu (lub innego), albo czegoś co powinienem wiedzieć zaopatrując się w ten telefon (nowy telefon od dobrych 5-6 lat) to śmiało piszcie.
  3. Cześć. Wybieram telefon już od paru dni, jestem bardzo słaby w te klocki, no i jakoś trafiło na Xiaomi. Korzystając więc z tego tematu chciałbym się was zapytać jaki telefon jest lepszy - mi4i czy mi4 ? Chodzi mi o porównanie na dzień dzisiejszy czyli wygląd, niezawodność, możliwości jakie oferuje, system i szybkość działania, ilość bugów, wsparcie. Po prostu co wy byście wybrali. Od razu mówię, że nie korzystam z telefonu intensywnie, więc specyfikacja NIE jest tu najważniejsza, a raczej niezawodność przy różnych działaniach. Mimo to chciałbym wgrać parę aplikacji z Google Play i nie mieć z tym problemu. Aparat w obu jest dobry, ale jak na przykład jest, gdy słońce świeci w ekran i inne tego typu szczegóły. Dalej idąc jak wpisuje w Google mi4w to wyskakuje mi mi4, zatem czy to jest to samo ? Telefon chcę kupić z tej strony - https://www.xiaomiforsale.com/pl/ - ale zastanawia mnie co to jest ten Goldie. Mam jeszcze sporo pytań, na razie poszła 1 porcja Przepraszam od razu wszystkich zaznajomionych z tematem użytkowników, których może obrażać głupota niektórych moich pytań. Spędziłem już długie noce na szukaniu telefonu, i teraz chcę trochę pójść na skróty i was zapytać. Z góry dziękuję każdemu, komu będzie się chciało wszystko w miarę prosto mi wytłumaczyć.
×
×
  • Create New...