Jump to content

skinner1987

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

About skinner1987

 • Birthday 04/14/1987

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3

skinner1987's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Ok, ale nie znaczy to, że każdy musi to wiedzieć, a aluminiowe obudowy są dostępne i ludzie je kupują. Chciałem tylko założyć jakiś pomocny wątek, ale jeśli jest niepotrzebny, to proszę go usunąć.
 2. Dzięki za sarkazm. Za to nie jest już tak oczywiste, że aluminiowa ramka nie przesłaniając przecież całego telefonu, a jedynie jego brzegi, przyczynia się w tak znacznym stopniu do pogorszenia zasięgu. BTW Redmi Note 3 sam ma aluminiową obudowę. Ale przypierniczyć się już było do czego. Gratuluję.
 3. Witajcie serdecznie. Założyłem ten wątek, aby przedstawić Wam problem z jakim się zetknąłem, a jakiego Wy możecie uniknąć. Otóż odkąd zacząłem używać telefonu, wciąż miałem problemy z zasięgiem sieci (nie można się było dodzwonić, słaba jakość rozmów). Myślałem, że to wina albo operatora (zdarzały się już takie historie), albo samego telefonu. Dopiero dziś zorientowałem się, że może być to spowodowane aluminiową obudową bumper-case (mirror case z allegro) i rzeczywiście okazało się, że tak jest. Poniżej zamieszczam screeny z programu GSM Signal Monitoring - różnica jest ogromna.
 4. Musisz Stable China zainstalować za pomocą FlashToola. Jeśli masz telefon 16GB to instaluj przez wersję 1532, jeśli masz telefon 32GB, to instaluj przez 1516. Instalacja przez 1516 poszła mi chyba za 20 razem, bo cały czas wywalało błędy. Później jak już masz wersję Stable, to aktualizując przez aplikację updater musisz popróbować kilka romów Dev (zacznij od najnowszego 6.3.3), u mnie zadziałał dopiero 6.1.21, inne romy wyświetlały "can't verify update" czy cuś takiego.
 5. Instalację robiłem za pomocą FlashToola z paczki i on mi zbrickował telefon (preloader odznaczony), więc próbowałem zrobić unbrick według instrukcji z forum mówiącej o instalacji systemu z wersji 1516 Po ponownej próbie instalacji 6.3.3 wszystko przebiegło pomyślnie. Zapewne wystąpił jakiś przypadkowy błąd, ale warto wiedzieć, że przy wgrywaniu oprogramowania systemowego coś zawsze może pójść nie tak
 6. U mnie przy 6.3.3 zrobił się brick, ale udało się na całe szczęści zainstalować starszą wersję 6.2.25. Co ciekawe FlashTool w wersji 1516 nie dał rady, a udało się unbrick zrobić za pomocą 1532 (mam telefon 32GB)
×
×
 • Create New...