Jump to content

maniek90

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

maniek90's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, Pomyślałem, że napiszę co z telefonem i jeszcze o coś zapytam. Wysłałem go 23 lutego do Chin i 18 marca, czyli dzisiaj wysyłają go do mnie z powrotem, już naprawionego (był w serwisie) - tak chciałem, nie chciałem zwrotu gotówki. I teraz pytanie, bo Chińczyk prosi, abym zamknął Dispute, ale nie wiem czy to robićteraz, czy dopiero jak telefon przyjdzie. Podał mi on numer trackingowy paczki, że wysłał.
 2. ^Dzięki chłopaki. Właśnie, poradźcie jak to wysłać Pocztą Polską, żeby monitorować przesyłkę, no i wpisać tą wartość 20USD, jak napisał kanapa.
 3. Cześć, Otrzymałem odpowiedź od Glodwaya w sprawie telefonu, który po tygodniu przestał się włączać. "1. it has a protection film on the battery, could you tell me if you have removed it? 2.if the phone can not power on,maybe you need to send it back to us,we will check it 1.please send full set back to us,please keep the phone in good condition. 2. Pls download a sheet from below link and fill in it , then send to the sheet to [email protected] for record. http://www.aliexpress.com/store/product/Warranty-return-procedure/311331_1672699638.html 3. address listed as below, To: Enhe Liu Addr.: 4C A building CuiQinGe,No. 2057 DongMenBei Road,Luohu district, Shenzhen City,518020,China Tel./ Fax : +86-755-8369 8818 NOTE (DO NOT FORGET) : When you return it back , please write your order number and phone problem on the paper thanks. Please send via regular post. No express. 4.when you send it back to us,please declare the price about $20,and mark it as repaired phone. thanks" Co radzicie teraz zrobić? Nie bardzo rozumiem o co chodzi w punkcie 4.
 4. ^Dziękuję za wskazówki. Dałem full refund i bez odsyłania (bez odsyłania, bo nie wiedziałem do końca czy zaznaczyć odsyłanie). Jak zechce, żebym wysłał, to wyślę.
 5. Podłączyłem do gniazdka dziś rano na ok. 7h, efekt niestety żaden.
 6. Menadżer nie widzi nic, żadnych zmian po podłączeniu. Dioda na telefonie się włącza jak podepnę kabel, nic poza tym. Zgłosiłem spór na Aliexpres, dodałem filmik jak próbuje go odpalić. prowadził ktoś kiedyś taki spór, np. z Glodwayem? Jak myślicie jaka będzie reakcja, na co mogę liczyć? I czy długo mam czekać, bo na razie cisza, czy może być tak, że on na ten spór nie zareaguje?
 7. Cześć, Tak bardzo się cieszyłem funkcjonalnością tego telefonu, że po ok. tygodniu odkąd mi przyszedł padł na dobre. Przedwczoraj wieczorem 2 razy mi się samoistnie zresetował, a wczoraj wyłączył się podczas wysyłania smsa i do teraz nie mogę go uruchomić. Wyciągałem baterie, podpinałem do ładowania i jedyne co się dzieje czasami to pojawi się logo i zaraz się wyłącza, czasem gdy zalaczy sie wyswietlacz to sie też wysypuje (jakby tasma nie laczyla?). Telefonu nigdy nie aktualizowalem, uzywam go tak jak mi przyszedl fabrycznie, nie upadl mi, nie zostal zalany, komputer go teraz nie wykrywa, reset (power + (- lub +)) nie dziala, nic się nie dzieje. Co byście doradzili zrobić? On ma jakś gwarancję, tylko, że jak i gdzie to odesłać (kupiłem o Goldwaya). A refundacja? chyba mi przysługuje jeszcze.
×
×
 • Create New...