Jump to content

jurand1994

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jurand1994's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. W jaki sposób ręcznie co konkretnie pobrać? proszę o konkretny link a jeszcze pytanko orientuje się ktoś z Was czy jest w planach android 6.0 na ten telefon? jak tak to kiedy?
 2. ręcznie ściągnąć stable i wgrać? ściągnąłem najnowsze, ale nie chce się wgrać właśnie przez aktualizator
 3. Witam, próbuję zaktualizować swojego redmi note 3 pro, pokazuje mi, że najnowsza wersja to 7.3.7.0, a wiem że są nowsze? dlaczego tak jest? mam jeszcze pytanie, dlaczego nie pokazuje mi w aplikacji sklep google play jak wejdę w moje aplikacje, że są jakieś aplikacje do zaktualizowania, tak zawsze miałem na bieżąco, a teraz nie ma?? prosze o pomoc
 4. To nie pomaga. Folder download Rom mi się nie utworzył, ale go sam stworzyłem. Bez skutku nadal "Cant verify update".
 5. Po wyjściu nowej wersji stable, telefon udało się uratować. W tej chwili mam wgraną wersję Stable Miui Global 7.1.8.0. I chcę wgrać najnowszego polskiego deva. Ściągnąłem go sobie z tego linku : http://obigota.d.miui.com/6.3.31/miui_HMNote3ProGlobal_6.3.31_bdbd4cfe91_5.1.zip niestety za Chiny ludowe nie mogę wgrać tego deva z poziomu aplikacji updater, cały czas mam "cant verify update" czyszczenie data/cache w tej aplikacji nie pomaga. Ktoś ma jakiś pomysł jak to wgrać? Czy pobrałem odpowiedniego deva pod mój telefon? ps. przez miflasha nie chce wgrywać bo prawdopodobnie pojawi się błąd o "braku ilości dostępnego miejsca"
 6. jeżeli system się włącza to zapyta, a w innym wypadku raczej nie, chyba, że znasz sposób na to?
 7. A miałeś włączone debugowanie USB na stałe?
 8. @morvi niestety to u mnie nie przejdzie i z Twojej wypowiedzi wynika, że na logu przy podpiętym telefonie do komputera mam wgrywać przez miflasha?
 9. Tu masz rację bo aktualnie mam najnowszą wersję wgraną i niestety nie mam możliwości wgrania innej w ten sposób w trybie recovery jest to możliwe na telefonie w którym nie startuje system ?
 10. Jak podpinam w trybie fastboot to jest taki komunikat : w trybie recovery(telefon z wpiętym kablem obrazek) wykrywa aktualizację tak jak widać na screenie w moim poprzednim poście, ale nie chce zacząć pobierać pomimo nie wyrzucenia, żadnego błędu
 11. skorzystałem z postu, który wrzucił @radzu i instrukcji kótra tam jest, doszedłem do kroku : "7. Powinno wyskoczyć nam w programie, że wyszukiwana jest jakaś aktualizacja. Program wyświetli, że jest dostępna i ją pobieramy (ponad 1 gb)." Po kliknięciu w przycisk : okienko jest w takim stanie : Nic się nie dzieje niestety
 12. Mam problem z telefonem Xiaomi Redmi Note 3 pro, telefon zatrzymuje się na logu mi. Niestety mam zablokowany bootloader. Nie wiem jak w takiej sytujacji wgrać soft, próbowałem przez miflash-fastboot ale wyswietla sie komunikat remote : device is locked. Jest jakikolwiek sposób, żeby uratować mój telefon? Proszę o pomoc.
 13. Jest problem z pulsometrem na telefonie Sony Xperia E3, mimo tego, że spełnia sprzętowo i systemowo wymagania
 14. dziękuję za spolszczoną wersję mifita, a co z tym problemem z pulsometrem? Sony Xperia E3 ma Android 4.4 KitKat i Bluetooth v4.0. Więc sprzętowo i systemowo spełnia wymagania. Ktoś jakiś pomysł ma?
 15. Witam, kupiłem miband 1s, mam problem z działaniem pulsometru na telefonie sony xperia e3, poniżej screen, nie ma w ogóle przycisku od mierzenia pulsu. Pytanie drugie czy stworzył już ktoś polską wersję aplikacji mifit dla mi banda 1s, żeby działał pulsometr na tej wersji? Bardzo proszę o pomoc, za każdą z góry dziękuję. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...