Edytor filmów z Mi 10 – wkrótce w xiaomi.eu

Edytor filmów z Mi 10 – wkrótce w xiaomi.eu

W ostatniej aktualizacji wersji stabilnej dla Mi 10/Mi 10 Pro Xiaomi wprowadziło nowy tryb do aplikacji Galeria, który umożliwia większe manipulowanie nagrywanymi filmami i łączenie je w jeden bez konieczności doinstalowywania aplikacji firm trzecich, np. ze sklepu Google Play. “Video editor”, bo o nim tutaj mowa, umożliwia m.in. tworzenie wideo według kilku domyślnych szablonów, dodanie napisów (bądź wygenerowanie ich automatycznie), zarządzanie prędkością poszczególnych klipów, ich wycinaniem i wszelkimi innymi funkcjami ułatwiającymi montaż (oczywiście, ze względu na sprzęt, pół-amatorski, ale jednak).

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu z nowej funkcji oraz nagranie pokazujące jej możliwości.

Aktywacja powyższej funkcjonalności na ten moment, według oryginalnego kodu aplikacji Galeria, jest możliwa wyłącznie wtedy, gdy nasze urządzenie to Mi 10/Pro/inne, jeszcze niewydane + gdy nasze urządzenie nie ma ROM-u Global. Powyższe zrzuty i film oczywiście pokazują, że udało mi się obejść te zabezpieczenia i włączyć tą opcję na teoretycznie niewspieranym Redmi Note 7. Ta funkcja pojawi się w aktualizacjach xiaomi.eu (być może już w ten czwartek) – oczywiście już bez ograniczeń.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu 12.5 na Redmi Note 9 Pro?

źródło: własne

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]