Xiaomi Massage Chair. Chwila relaksu w dobrej cenie

Maciej Rosiński
0 komentarz(y)

Ponownie platforma Youpin i Xiaomi mają coś ciekawego do zaoferowania. Tym razem w kwestii odpoczynku i relaksu, bowiem przedmiotem kolejnej akcji crowdfoundingowej jest fotel z funkcją mazażu.

Xiaomi Massage Chair przede wszystkim jest fotelem wolnostojącym. Konstrukcyjnie składa się z trzech indywidualnie działających (niezależnie) ruchomych elementów. Posiadają one mechanizmy synchronizujące ich pracę podczas masażu poszczególnych partii ciała: karku, pleców i nóg. Jak chwali się producent, fotel posiada w zasadzie nieograniczone możliwości konfiguracyjne zabiegów masażu. Zapewniają to silniki, które mają trójpłaszczyznowy zakres działania.

Jedną z ciekawszych funkcjonalności Xiaomi Massage Chair jest takie dopasowanie kątów pochylenia elementów odpowiadających za podtrzymywanie poszczególnych części ciała, aby zapewnić tzw. system “zero grawitacji” dla części niebędących w danym czasie poddawanym zabiegowi.

Warto dodać, że fotel powstał we współpracy Xiaomi z firmą Momoda. Fotel Xiaomi jest od kilku dni dostępny na wspomnianej już platformie Youpin, w dość atrakcyjnej cenie, niespełna 2300 złotych (3999 juanów).

Źródło i fot. Xiaomi Today

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner