8H Milan – smart-łóżko od Xiaomi

8H Milan – smart-łóżko od Xiaomi

Skoro był materac, tym bardziej może być i łózko. I o tym mowa w dzisiejszym newsie. Xiaomi 8H Milan Smart Electric Bed trafiło właśnie do sprzedaży.

8H Milan Smart Electric Bed zostało zaprezentowane w grudniu 2019, na platformie croudfoundinowej Youpin, gdzie – co znamienne – już po 9 minutach, jako projekt, zebrało niezbędne fundusze. W iście ekspresowym tempie, teraz trafia do oficjalnej sprzedaży.

Xiaomi 8H Milan, jak sama nazwa wskazuje, to łóżko elektryczne. Posiada szereg czujników i systemów współpracujących w taki sposób, aby sen był możliwie jak najbardziej komfortowy i relaksujący. Jego konstrukcja została wykonana z połączenia stali i włókna węglowego tworząc możliwie jak najbardziej skonsolidowaną strukturę. Dało to efekt w postaci maksymalnego udźwigu sięgającego – uwaga – 1000 kg!

Czytaj też:  Xiaomi chce produkować auta wraz z FAW?

Dzięki zastosowaniu specjalnego materaca, wypoczynek odbywa się w oparciu o jeden z pięciu trybów: czytania, anty-chrapanie, telewizyjny, płaskie leżenie i zero grawitacji. Materac jest łamany w dwóch miejscach, umożliwiając ustawienie dla pleców i nóg – odpowiednio – 0 – 60 i 0 – 30 stopni względem płaszczyzny łózka. Rzecz jasna, jak przystało na łóżko tak zaawansowane, wszelkie funkcje są sterowane przez użytkownika i wykonywane przez układ wysoko wydajnych silników kontrolowanych głosowo (XiaoAI) i/lub przyciskami. Xiaomi 8H Milan Smart Electric Bed sterujemy z wykorzystaniem aplikacji Mijia App.

Xiaomi 8H Milan Smart Electric Bed jest dostępne w czterech kompozycjach kolorystycznych. Wycenione zostało na kwotę niespełna 1120 PLN (1999 juanów).

Źródło i fot. Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.