17 marca, 12:00 – pokaz serii Redmi K50

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Niedawno byliśmy świadkami premiery pierwszego modelu z serii Redmi K50, a był nim Redmi K50G (na rynku globalnym będzie debiutować jako POCO F4 GT). Dziś spółka ujawniła datę prezentacji pozostałych smartfonów serii na rynku chińskim; zaplanowano ją na przyszły czwartek, na godzinę 12:00 czasu polskiego.

O czym wiadomo już teraz? Co najmniej dwa smartfony w tym portfolio będą wyposażone w nowe układy MediaTeka: Dimensity 8100 oraz 9000. Jeden z tychże modeli, o nazwie kodowej matisse, będzie sprzedawany na globalnym rynku jako POCO F4 Pro, co stwierdzono poprzez weryfikację numeru IMEI.

Z przedstawionej na górze artykułu grafiki dowiadujemy się również, iż ponownie będziemy mieć do czynienia z głównym modułem 108 Mpx (przynajmniej w jednym z modeli), a towarzyszyć mu będą dwa dodatkowe obiektywy; plotkuje się o 13-megapikselowym module ultraszerokokątnym oraz jednostce do zdjęć makro. Pokazany został również wygląd wyspy z aparatami.

Jak to Redmi i Xiaomi mają w zwyczaju, zapewne więcej o nadchodzących modelach będziemy się dowiadywać jeszcze przed premierą. Pozostaje czekać na nowe wieści i prezentację; po niej oczywiście przekażemy Wam informacje na temat tego, co na niej pokazano.

Źródło: WeiboXiaomiui

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner