Zbliżanie wybranego obszaru filmu – testy w YouTube Premium

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Subskrybenci YouTube Premium są zawsze pierwszymi użytkownikami, którzy korzystają z eksperymentalnych funkcji udostępnianych im od czasu do czasu przez giganta. Najnowsza funkcja, która trafiła do laboratorium YouTube, pozwala na zbliżenie określonej wybranej części filmu.

Nowy dodatek umożliwia użytkownikowi powiększanie i pomniejszanie wyświetlanego obrazu odtwarzacza wideo, ściągając lub rozszerzając go dwoma palcami. Pozwoli ona na powiększenie obrazu nie tylko w celu wypełnienia ekranu, lecz na przykład daje możliwość zobaczenia mniejszych, interesujących nas detali. Jeśli funkcja ta trafi do wszystkich użytkowników tej platformy, to rozwiąże ona jedno z niedociągnięć, jeśli chodzi o ten rodzaj kontroli nad odtwarzanym materiałem. Sądząc po grafice, którą możecie zobaczyć poniżej, nowa opcja będzie raczej zarezerwowana dla urządzeń mobilnych z Androidem czy iOS-em.

Jak wszystkie rodzaje eksperymentów, również i ten nie będzie trwał wiecznie. YouTube zakończy testy z dniem 1 września i poprosi użytkowników o opinię. Przyszłość funkcji „pinch-to-zoom” będzie zależała od tego, ilu subskrybentów Premium z niej korzystało i jak dobrze została ona odebrana przez wczesnych testerów. Bazując na tej opinii, Google zdecyduje o przyszłości tej funkcji.

Jeśli jesteś subskrybentem YouTube Premium i chciałbyś wziąć udział w testach nowych funkcji udostępnianych przez YouTube, opcję tę znajdziesz w ustawieniach na samym dole pod nazwą “Przetestuj nowe funkcje“. Sam płacę za ten pakiet i jestem ciekaw, jak ta funkcja będzie działać w praktyce.

Źródło: androidcentral

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner