YouTube ze zmienioną szatą graficzną

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

YouTube wprowadza ogromny, przeprojektowany interfejs użytkownika dostępny na urządzeniach mobilnych, telewizorach oraz w przeglądarce internetowej na komputerze. Aktualizacja ta powinna sprawić, iż oglądanie filmów stanie się znacznie przyjemniejsze.

Zmiany interfejsu w YouTube

W nowej szacie graficznej pojawi się kilka nowych ikon w opcjach wyświetlania. Zaktualizowany wygląd dostępny jest na wszystkich urządzeniach obsługujących tę platformę również w trybie ciemnym. Jeśli jesteś fanem głębokich czerni na ekranach OLED w porównaniu do nudnych szarości, ta zmiana jest dla Ciebie.

YouTube przeprojektowało także pole dostępnych przycisków: lubię, nie lubię, udostępnij, pobierz oraz subskrybuj, które w nowym stylu dostępne są pod filmami. Aplikacja mobilna otrzyma również kilka nowych narzędzi, które do tej pory były ograniczone do ekskluzywnego menu funkcji eksperymentalnych Premium. Funkcja Pinch to zoom w końcu jest dostępna dla wszystkich użytkowników, umożliwiając powiększanie dowolnej części filmu. Wprowadzane jest również precyzyjne przewijanie, oferujące lepszy sposób odnajdywania określonych momentów w filmie. Precyzyjne przewijanie nie ogranicza się tylko do użytkowników mobilnych, ponieważ jest również dostępne w przeglądarce internetowej.

Aktualizacja ta stopniowo będzie udostępniana dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Źródło: androidpolice

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner