Xiaomi Mi TV 6

Xiaomi Mi TV 6

Zdjęcie prezentujące najnowszej generacji telewizor, ujawnione zostało na oficjalnym kanale MiTV 潘俊, przez dyrektora sektora telewizyjnego Xiaomi, dokładnie Pan Jun.

Według autora wpisu, nowy telewizor szóstej generacji wyświetlał będzie bardziej szczegółowy i wyraźny obraz. Xiaomi Mi TV 6 przygotowywany jest do debiutu w Chinach, o czym wspomniał dyrektor sektora telewizyjnego Xiaomi. W poście zamieszczonym na portalu Weibo wymienił nazwę tego właśnie telewizora. Ponadto załączył on zdjęcie udowadniające lepszą jakość i jasność wyświetlanego obrazu na najnowszym telewizorze producenta. Zdjęcie, które prezentowane jest poniżej pochodzi z testu Xiaomi.

Po lewej stronie widzimy nieokreślony, topowy model telewizora a po prawej stronie znajduje się opisywany Xiaomi Mi TV 6.

Telewizor ten będzie dostępny z matrycą w kilku rozmiarach. Niestety do wpisu nie zostały dołączone żadne informacje dotyczące specyfikacji technicznej tego modelu. Tylko potwierdzono jego nazwę. Na chińskim portalu Weibo krążą plotki, iż model ten wyceniony ma być na 10 000 juanów, w przeliczeniu na złotówki w dniu dzisiejszym, daje to kwotę około 5838,31 zł.

Czytaj też:  Plotki o Redmi K50

Źródło: Weibo Mi TV

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.