Xiaomi Mi TV 6

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Zdjęcie prezentujące najnowszej generacji telewizor, ujawnione zostało na oficjalnym kanale MiTV 潘俊, przez dyrektora sektora telewizyjnego Xiaomi, dokładnie Pan Jun.

Według autora wpisu, nowy telewizor szóstej generacji wyświetlał będzie bardziej szczegółowy i wyraźny obraz. Xiaomi Mi TV 6 przygotowywany jest do debiutu w Chinach, o czym wspomniał dyrektor sektora telewizyjnego Xiaomi. W poście zamieszczonym na portalu Weibo wymienił nazwę tego właśnie telewizora. Ponadto załączył on zdjęcie udowadniające lepszą jakość i jasność wyświetlanego obrazu na najnowszym telewizorze producenta. Zdjęcie, które prezentowane jest poniżej pochodzi z testu Xiaomi.

Po lewej stronie widzimy nieokreślony, topowy model telewizora a po prawej stronie znajduje się opisywany Xiaomi Mi TV 6.

Telewizor ten będzie dostępny z matrycą w kilku rozmiarach. Niestety do wpisu nie zostały dołączone żadne informacje dotyczące specyfikacji technicznej tego modelu. Tylko potwierdzono jego nazwę. Na chińskim portalu Weibo krążą plotki, iż model ten wyceniony ma być na 10 000 juanów, w przeliczeniu na złotówki w dniu dzisiejszym, daje to kwotę około 5838,31 zł.

Źródło: Weibo Mi TV

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner