Xiaomi Robot Vacuum S10T już wkrótce. Specyfikacja

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi zapowiedziało wprowadzenie na rynek robota odkurzającego Xiaomi Robot Vacuum S10T. Cechuje się on mocą ssania wynoszącą do 8000 Pa, a także możliwością czyszczenia powierzchni do 180 m² i wykorzystaniem laserowej nawigacji LDS.

Robot posiada opatentowaną technologię anti-tangle, która pomaga usunąć włosy z podłogi bez zapychania urządzenia. Technologia ta wykorzystuje szczotkę o strukturze przypominającej grzebień, aby wyprostować uwięzione włosy, które następnie są cięte przez tępo zakończone ostrza.

Można wybrać trzy różne tryby czyszczenia, które będą wykorzystywać różną moc ssania: od 2000 do 8000 Pa. S10T może również mopować z trzema ustawieniami objętości wody, co pozwala na dostosowanie czystości do potrzeb użytkownika. Urządzenie posiada baterię o pojemności 5200 mAh, co pozwala na pokrycie powierzchni do 180 m² na jednym ładowaniu. Gadżet ma na pokładzie kosz na śmieci o pojemności 450 ml i zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, które również są dostosowane do większej powierzchni. Dodatkowo robot może pokonywać przeszkody o wysokości do 2 cm.

Generalnie parametry nowego robota są prawie takie same jak reszty urządzeń Roborock czy Viomi. Nowością zdaje się być mechanizm zamiatania i nowy procesor, który korzysta z nowego oprogramowania pozwalającego na poglądową wizualizację pomieszczeń w 3D.

Urządzenie to dostępne będzie w sprzedaży wyłącznie w kolorze czarnym. Jego wymiary to 34,5 × 34,5 ×10,23 cm, a waga tego modelu wynosi 3,8 kg. Robotem można sterować za pomocą aplikacji Mi Home, dzięki której przeprowadzimy między innymi aktualizację oprogramowania czy zaplanujemy sprzątanie na konkretną datę oraz godzinę.

W komplecie oprócz samego robota znajdziemy również stację dokującą, zasilacz. podkładkę, szczotkę czyszczącą oraz instrukcję obsługi. Na chwilę obecną cena, data premiery oraz dostępność na poszczególnych rynkach nie jest znana; zapewne w niedalekiej przyszłości Xiaomi przekaże więcej informacji na ten temat.

Źródło: mi.com

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner