Xiaomi Pad 6 z certyfikacją

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Po premierze Xiaomi Mi Pad 5, która odbyła się w sierpniu zeszłego roku, firma przygotowuje kolejną generację tego urządzenia, czyli Xiaomi Pad 6. Model ten jest już certyfikowany przez EEC.

Jak wiemy, Xiaomi miało długą przerwę w produkcji tabletów, która nastąpiła po wprowadzeniu na rynek modelu Xiaomi Mi Pad 4 w 2018 roku. Dopiero w zeszłym roku, po trzyletniej przerwie, firma zaprezentowała następcę – Mi Pada 5.

Z dotychczasowych doniesień wynika, że w tym roku możemy się spodziewać czterech tabletów noszących wewnętrzne nazwy L81, L81A, L82 oraz L83. Powinno to odpowiadać tabletom Xiaomi Pad 6, Pad 6 Pro, Pad 6 Pro 5G oraz tabletowi Redmi. W urzędzie EEC zauważono, póki co, certyfikację tego ostatniego wariantu — aczkolwiek nie pod szyldem Redmi, tylko Xiaomi.

Obecna generacja tabletów wyposażona jest w procesory od Qualcomma: Snapdragon 860 i 870. Najprawdopodobniej nowa generacja tego modelu zaprezentowana zostanie z nowszym procesorem oraz poszerzona o nowe funkcjonalności. Jakie nowości się w nim konkretnie pojawią — nie wiadomo.

Xiaomi Pad 5

Z najnowszego raportu pochodzącego z Chin wynika, że ​​model z serii Xiaomi Pad 6 posiada już chiński certyfikat. Chodzi tu konkretnie o model L81A (22081281AC). Przypomnijmy, że kryptonim serii Xiaomi Pad 5 to M2105K81C. Ostatni zestaw liter i cyfr jest bardzo podobny.  Zatem bardzo prawdopodobne jest, że model ukrywający się pod numerem 22081281AC to kolejna generacja zeszłorocznego modelu Xiaomi Mi Pad 5.

Miejmy nadzieję, że również i ten model trafi na półki sklepowe w naszym kraju. Czy tak się stanie, czas pokaże. Póki co nie mamy zbyt wielu informacji na temat jego specyfikacji technicznej. Na pewno poznamy je niebawem.

Źródło: GizChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner