Xiaomi Mi Pad 5 – znamy globalną cenę

Xiaomi Mi Pad 5 – znamy globalną cenę

Niespełna miesiąc temu odbyła się konferencja Xiaomi, podczas której pokazano nowy smartfon Xiaomi, MIX 4, a także nowe tablety z serii Xiaomi Pad: 5, 5 Pro i 5 Pro 5G. Niebawem powinniśmy być świadkami globalnej premiery podstawowej wersji Xiaomi Pada 5.

O konferencji tej pisaliśmy na naszym portalu. Informacje związane z tym wydarzeniem, jak i specyfikacje techniczne prezentowanych urządzeń znajdziecie w tym artykule.

Do sprzedaży globalnej, jak i na nasz rynek trafi słabszy model, czyli bez dopisku PRO. Jeden ze sklepów na Białorusi ujawnił już cenę tabletu i nakręcił krótki film z rozpakowywania, jako potwierdzenie, iż model ten będzie dostępny w tym sklepie. Tak więc Xiaomi Mi Pad 5 będzie dostępny w tymże sklepie w wersji ze Snapdragonem 860 i 6/128 GB pamięci w cenie 480 dolarów (około 1850 zł). Dla porównania, za podobny wariant w Chinach musielibyśmy zapłacić 310 dolarów (około 1200 zł). Prawdopodobnie polska cena tego tabletu będzie zbliżona do tej białoruskiej — szczegóły powinniśmy poznać już niebawem.

Urządzenie to sprzedawane będzie z kompletną ładowarką, podczas gdy w Chinach dostępne jest ono bez adaptera do ładowania. Dodatkowe akcesoria, takie jak rysik czy etui z klawiaturą, prawdopodobnie nie będą sprzedawane w zestawie — trzeba je będzie dokupić osobno.

Czytaj też:  MIUI 21.9.8

Źródło: GizChina, XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.