Xiaomi otwiera pierwszy Mi Store w województwie podlaskim

Maciej Rosiński
5 komentarzy

Warszawa, Polska, 23 października 2019 r. – W najbliższą sobotę, 26 października o godzinie 10.00, Xiaomi otworzy swój pierwszy sklep w Białymstoku. Będzie to już jedenasty Mi Store w Polsce. Punkt został zlokalizowany w Centrum Handlowym Alfa Gallery. Osoby odwiedzjące tego dnia salon będą mogły kupić ponad 900 urządzeń Xiaomi w specjalnych cenach. Po otwarciu Mi Store w Białymstoku, sklepy Xiaomi będą zlokalizowane już w 9 województwach. W listopadzie firma otworzy kolejne punkty.

Po dwóch latach od otwarcia pierwszego Mi Store mamy nasze sklepy już w 9 województwach. W listopadzie planujemy otwarcie kolejnych. Zależy nam na tym, by coraz więcej osób, w szczególności naszych Mi Fanów, miało dostęp do produktów i innowacyjnych rozwiązań Xiaomi powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Salon o powierzchni 83 metrów kwadratowych znajduje się na parterze Centrum Handlowego Alfa Gallery w Białymstoku[1].

Z okazji otwarcia Mi Store klienci będą mieli okazję kupić ponad 900 urządzeń w specjalnych cenach[2] . Wśród nich znajdą się m.in. telefony Redmi Note 7 czy MI MIX 2S oraz produkty ekosystemowe. Ponadto dla trzech pierwszych osób, które w dniu otwarcia odwiedzą sklep, Xiaomi przygotowało atrakcyjne prezenty.

Lista produktów objęta promocją:

 • 60 x Biały Mi Mix 2S 64GB w cenie 999 zł,
 • 60 x Space Black Redmi Note 7 32GB w cenie 649 zł,
 • 50 x Gem Blue Redmi 7A 32GB w cenie 349 zł,
 • 75 x Transparent Titanium Mi8 Pro 128 GB w cenie 1 499 zł,
 • 40 x Gold Mi A2 Lite 32GB w cenie 499 zł,
 • 60 x Czajnik Smart Kettle w cenie 149 zł,
 • 100 x Czujnik temperatury i wilgotności w cenie 39 zł,
 • 100 x Szczoteczki elektryczne Mi Electric Toothbrush w cenie 119 zł,
 • 60 x Czajnik Mi Electric Kettle w cenie 79 zł,
 • 40 x Lampa Yeelight Atmosphere Lamp w cenie 169 zł,
 • 90 x Czuniki Mi Smart Sensor w cenie 279 zł,
 • 200 x Mi Power Bank 2S 10000 mAh w cenie 49 zł,
 • 20 x Ninebote (biały) w cenie 999 zł,
 • 20 x Ninebote (czarny) w cenie 999 zł.

Mi Store w Białymstoku jest już jedenastym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia i Galeria Młociny), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera), Olsztyn (Galeria Warmińska) oraz Lublin (Galeria Lublin Plaza). W listopadzie Xiaomi otworzy swój punkt w kolejnym mieście.

Za dystrybucję produktów Xiaomi w Polsce odpowiadają ALSO, Ingram Micro oraz w zakresie ekosystemu i pojazdów JBTS.

***

Więcej informacji na temat produktów w Polsce: https://www.mi.com/pl/

Więcej informacji na temat Xiaomi w Polsce można również znaleźć na naszych kanałach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.  

*****

O Xiaomi

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things).

Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Xiaomi jest obecnie czwartą największą na świecie marką smartfonów, która utworzyła największą platformę IoT dla konsumentów z ponad 196 milionów inteligentnych urządzeń, z wyłączeniem smartfonów i laptopów. Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie, w wielu z nich firma pozostaje liderem.

W lipcu 2019 roku pojawiła się po raz pierwszy w rankingu Fortune Global 500 na 468 miejscu. Zajęła również siódmą pozycję w kategorii Internet Services and Retailing. Xiaomi jest obecnie najmłodszą firmą na tej liście.

Więcej informacji na temat Xiaomi: http://blog.mi.com/en/


[1] Dokładny adres salonu: Alfa Gallery ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok, parter.

[2] Oferta obowiązuje tylko 26.10.2019 lub do wyczerpania zapasów. Promocja ma charakter detaliczny, jeden klient może kupić tylko jedną sztukę produktu z danej grupy w specjalnej cenie

Źródło: informacja prasowa.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner