Xiaomi Mix Fold 2 z lekkim opóźnieniem

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Xiaomi Mix Fold 2 ma zostać oficjalnie zaprezentowany w czerwcu, a nie, jak przewidywano, w maju. Taką informację ujawnił bloger Digital Chat Station, według którego od premiery tego modelu dzieli nas zatem jeszcze kilka miesięcy.

Według plotek urządzenie ma być wyposażone w wewnętrzny ekran o przekątnej 8″ i rozdzielczości 2K, natomiast zewnętrzny posiadać ma ekran 6,5 cala. Pod względem formatu urządzenie ma być więc podobne do iPada Mini firmy Apple (oczywiście z zastrzeżeniem tego, że tutaj będziemy mieć do czynienia z dwoma ekranami, a nie jednym). Oba ekrany powinny obsługiwać wysokie częstotliwości odświeżania (być może 120 Hz).

Jeśli chodzi o wydajność, Mix Fold 2 prawdopodobnie będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus z architekturą “1+3+4” (rdzenie Cortex X2, Cortex A710 oraz Cortex A510). Układ ten będzie miał maksymalną częstotliwość taktowania 2,99 GHz, nieznacznie ma być również ulepszony układ graficzny. Zmienić ma się także sporo w kwestii designu oraz rozmiarów, bowiem nowy model będzie bardziej przypominał zwykły smartfon. Mechanizm odpowiedzialny za składanie również ma być ulepszony. Wygląda na to, że nie będziemy w tym modelu mieć aparatu umieszczonego w ekranie tak jak na przykład w MIX-ie 4.

Podsumowując, celem Xiaomi w przypadku nowego składanego telefonu będzie dostarczenie użytkownikowi jeszcze lepszych wrażeń. Pozostaje nam więc tylko czekać i mieć nadzieję, iż tym razem model ten dostępny będzie również na rynku globalnym (choć nadzieje na to nadal są nikłe).

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner