Xiaomi prezentuje Cube Converter Pro

Adam Błażejewski
2 komentarze

Xiaomi wprowadziło do sprzedaży bardzo ciekawy gadżet. Jest nim kompaktowa wielofunkcyjna kostka o nazwie Xiaomi Cube Converter Pro.

Urządzenie to jak sama nazwa wskazuje jest kostką o niewielkich rozmiarach. Służy ono do podłączania różnego rodzaju urządzeń wykorzystujących różne typy portów znajdujących się na wszystkich bokach tego produktu. Model ten jest o około 24 % mniejszy niż wprowadzony na rynek jakiś czas temu Mijia Cube Converter. Dzięki swoim rozmiarom urządzenie to łatwo mieści się w plecaku i może być nieodzownym kompanem w każdej podróży.

Produkt ten wyposażono w 3 zestawy zwykłych gniazd zasilania oraz 3 porty USB, w tym 2 porty USB typu A jak i port USB typu C. Obsługuje on szybkie ładowanie o mocy 33 W, podczas gdy port USB typu A wspiera szybkie ładowanie o mocy 22,5 W.

Ponadto model ten potrafi inteligentnie identyfikować prąd wyjściowy i jest kompatybilny z różnymi urządzeniami. Według danych opublikowanych przez Xiaomi, pełne naładowanie Xiaomi 12S Ultra zajmuje 65 minut.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w produkcie tym zastosowano wysokiej jakości materiał miedziany jako wewnętrzny przewodzący materiał konstrukcyjny, natomiast obudowa wykonana jest z materiału ognioodpornego. Przeszedł on wiele testów, w tym test w temperaturze 750 ° C. Posiada wbudowaną dwu oraz trzystopniową, niezależną ochronę zapobiegającą przedostawaniu się zanieczyszczeń. Urządzenie to włącza się i wyłącza przy pomocy podświetlanego przycisku.

Xiaomi Cube Converter Pro będzie sprzedawany w Chinach cenie 89 juanów (około 59 zł).

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner