Xiaomi Box 4K drugiej generacji przeszedł certyfikację

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Poza smartfonami czy różnego rodzaju urządzeniami smart home Xiaomi tworzy również sprzęt RTV taki jak telewizory czy przystawki. Dokumenty ujawnione przez Federalną Komisję Łączności (FCC) wskazują, iż wkrótce możemy mieć do czynienia z premierą nowego Xiaomi Boxa 4K.

Niektóre dane ze specyfikacji technicznej

Jak widać na poniższej grafice, produkt ten wyglądem nie różni się od poprzedniej generacji Mi Boxa, który to wyglądem przypomina Apple TV 4K. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie to będzie obsługiwało streaming maksymalnie w rozdzielczości 4K. Ponadto będzie ono wyposażone w moduł Bluetooth oraz Wi-Fi 5 GHz. W komplecie znajdziemy również pilot, kabel HDMI i zasilacz o mocy 5W (5V-1A).

Szczegóły dotyczące specyfikacji technicznej nie zostały ujawnione podczas certyfikacji; musimy w tym zakresie poczekać na oficjalne dane dostarczone przez Xiaomi. Nie wiadomo zatem, czym konkretnie będzie się różnić druga generacja przystawki od pierwszej.

Przypomnijmy, iż Xiaomi Box 4K pierwszej generacji również oferuje rozdzielczość 4K, a także obsługuje treści HDR na takich platformach jak Netflix czy też Amazon Prime Video. Jest zasilany czterordzeniowym procesorem Amlogic, wspieranym przez 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Wyposażono go w moduł Wi-Fi, port USB oraz gniazdo audio 3,5 mm.

Zródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner