Xiaomi Mijia Washing Machine Smart Screen Edition: nowa pralka firmy w Chinach

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Dziś na oficjalnym koncie Xiaomi na portalu Weibo firma zapowiedziała wprowadzenie na rynek chiński pralki o nazwie Xiaomi Mijia Washing Machine Smart Screen Edition.

Urządzenie wyróżnia się nietuzinkową, elegancką, ciemną obudową. Pojemność bębna tego modelu wynosi 10 kg. Pralka ta posiada system sterylizacji parowej. Zaletą tego rozwiązania jest łatwiejsze przenikanie pary przez włókna tkanin, co pozwala w łatwy sposób pozbyć się bakterii, nie uszkadzając przy tym ubrań. Podgrzewana jest tylko niewielka ilość wody w celu szybkiego wytworzenia pary wewnątrz bębna. Producent wyposażył model również w niezależny przycisk sterylizacji parą wodną, którego można użyć w każdej chwili, niezależnie od wybranego wcześniej programu.

Wysoki stopień sterylizacji

Według danych producenta produkt ten posiada wysoki wskaźnik sterylizacji i usuwania wirusów wynoszący 99,99% oraz wskaźnik usuwania roztoczy na poziomie 100%.

Ponadto model ten wyposażony jest w kolorowy, prosty ekran dotykowy. Panel ten wraz z przyciskami dotykowymi umieszczono pod kątem 32 stopni, dzięki czemu nie ma potrzeby schylania się podczas programowania urządzenia.

Mijia Smart Screen Edition wyposażono w silnik z napędem bezpośrednim, który potrafi precyzyjnie sterować prędkością obracania bębna. Natomiast dzięki inteligentnym algorytmom pralka nie uszkadza ubrań i redukuje problemy takie jak gniecenie ubrań. Ponadto silnik wykorzystuje zasadę napędu lewitacji magnetycznej. Cylinder wewnętrzny obraca się płynnie, zmniejsza tarcie, a poziom hałasu wynosi zaledwie 50 dB.

Pralka ta trafi do przedsprzedaży w Chinach w cenie 2399 juanów (około 1648 zł), natomiast cena katalogowa wyniesie 2999 juanów (około 2065 zł).

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner