Xiaomi 12 Ultra? Chyba nie tym razem

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Wygląda na to, że nowy, ulepszony flagowiec Xiaomi nie zostanie wydany, jak się spodziewało wielu, jako Xiaomi 12 Ultra. Doniesienia z Chin wskazują raczej na to, że możemy się spodziewać urządzenia oznaczonego jako… Xiaomi 12S Ultra.

Takie wieści pojawiły się bowiem na Weibo, gdzie udostępnione zostały zdjęcia paczki, na której obok oznaczenia Xiaomi możemy wyraźnie odczytać nazwę modelu, który powinien się w niej znaleźć. Jest to właśnie Xiaomi 12S Ultra.

Sądząc po innej fotografii opublikowanej na tymże portalu, to właśnie ten smartfon będzie pierwszym urządzeniem czerpiącym owoce ze współpracy Xiaomi i Leiki. Ma on również mieć nowszy procesor niż Xiaomi 12, czyli Snapdragon 8+ Gen 1. Według innych doniesień bateria Xiaomi 12S Ultra ma mieć pojemność 4800 mAh i obsługiwać 67-watowe ładowanie przewodowe.

Czy będziemy mieli do czynienia z premierą całej nowej serii z dopiskiem “S”, czy też Ultra będzie jedynym smartfonem, który zostanie z tejże serii wydany? Trudno przewidzieć. Pokaz nowych urządzeń ma się ponoć odbyć 5 lipca, lecz na razie Xiaomi nic na ten temat nie mówi.

źródło: NotebookCheck, ITHome

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner