Warianty kolorystyczne serii Xiaomi 13 Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Premiera serii Xiaomi 13 zbliża się wielkimi krokami więc nic dziwnego, iż w sieci pojawiają się kolejne plotki związane z tym urządzeniem.

Jak wiadomo w tym miesiącu Qualcomm zorganizuje konferencję Snapdragon Summit podczas to której zaprezentowany zostanie światu tegoroczny flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen2.

Zgodnie z oczekiwaniami Xiaomi jako pierwsza firma na świecie zaprezentuje flagową serię smartfonów Xiaomi 13 wyposażonych w ten właśnie procesor.  

W pierwszej kolejności najprawdopodobniej zobaczymy premierę modelu Xiaomi 13 oraz Xiaomi 13 Pro. Według chińskiego blogera Weibo, Digital Chat Station model Xiaomi 13 Pro będzie dostępny w czterech kolorach. Mowa tu o kolorze:

  • Czarnym,
  • Białym,
  • Zielonym,
  • Różowym. 

Spośród nich wariant zielony, jak i różowy cechować mają się, skórzanym panelem tylnym. Bloger ten twierdzi również, że ceramiczna wersja Xiaomi 13 Pro została już przetestowana przez markę BYD, z którą to Xiaomi współpracuje od wielu lat.

Z dotychczasowych doniesień wynika, iż seria Xiaomi 13 będzie wyposażona w prosty ekran. Głównym atutem tego urządzenia, będzie jego smukła i wysokiej jakości konstrukcja. Natomiast Xiaomi Mi 13 Pro będzie wyposażony w zakrzywiony ekran Samsung E6 o rozdzielczości 2K oraz przekątnej 6,7″. Urządzenie to będzie również wyposażone w zaawansowaną konfigurację aparatu głównego.

Źródło: GizChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner