V1 Plus – rower treningowy od Xiaomi

V1 Plus – rower treningowy od Xiaomi

To kolejne urządzenie, jakie pojawiło się w ofercie Xiaomi, za pośrednictwem platformy Youpin. Mowa o rowerze treningowym, V1 Plus.

Cechą chyba najbardziej charakterystyczną, rzucającą się w oczy po przyjrzeniu się Xiaomi V1 Plus, jest duży, kolorowy wyświetlacz LCD. Panel o przekątnej 19,5 cala, umieszczony na kierownicy, jest centralną częścią sterującą funkcjami roweru. Oprócz tego umożliwia wyświetlanie instrukcji w ramach lekcji treningowych, a także danych sportowyvh w czasie rzeczywistym.

Oprogramowanie roweru umożliwia skorzystanie z ponad 3 000 lekcji fitness, z opcjami ustawiania harmonogramu ich odbywania rano, w południe czy wieczorem., w zależności od wymagań i potrzeb użytkownika.

Jak zapewnia Xiaomi, rower treningowy V1 Plus został zaprojektowany pod nadzorem specjalistów od fitness. Urządzenie cechuje się wymiarami 145 x 130 x 53 cm (długość x wysokość x szerokość). Wyposażono je w elementy charakterystyczne dla “zwykłych” rowerów, czyli profilowaną kierownicę (zaopatrzoną w piankową powłokę) czy pedały z systemem hamowania. W V1 Plus zastosowano napęd pasowy, aby zminimalizować hałas generowany przez urządzenie w trakcie treningu.

Xiaomi wprowadziło rower V1 Plus do sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Rower kosztuje w przeliczeniu około 5 500 PLN (9 999 juanów).

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na POCO F3 / Redmi K40?

Źródło i fot.: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.