TWRP dla Redmi K20 Pro pod Androida Q

TWRP dla Redmi K20 Pro pod Androida Q

Dziś pojawiła się także aktualizacja TWRP dla Redmi K20 Pro dodająca wsparcie dla Androida Q. Prosimy o zaktualizowanie obecnie posiadanych recovery do tej wersji, by móc normalnie instalować kolejne aktualizacje xiaomi.eu i nie mieć problemu z deszyfrowaniem danych, które nie działało na starszych wersjach. Recovery działa także na Androidzie Pie. Instalacja tradycyjnie z fastboota bądź przez obecnie posiadane TWRP (jeśli działa).

Pobieranie

Link znajduje się tutaj.

Instalacja

 • Podłącz telefon w trybie fastboot do PC i wydaj komendy w adb & fastboot:
  1
  fastboot flash recovery twrp.img

  1
  fastboot reboot
 • Zaraz po komendzie “reboot” przytrzymać kombinację przycisków Głośność+ i Zasilanie (pulsacyjnie), gdy telefon się uruchamia.
 • Następnie sprawdzenie czy jest nowe TWRP i czy w menu Install widzimy nazwy katalogów pamięci wewnętrznej (zamiast losowych ciągów znaków). Jeśli nie to należy wykonać format danych (Wipe > Format data), przejść samouczek i ustawić blokadę ekranu na PIN. Więcej w instrukcji.
 • Menu > Reboot > System.
Czytaj też:  Specyfikacja i przybliżone ceny Xiaomi 12 Ultra

Alternatywna instalacja:

 • przenieś plik .img (z rozpakowanego zip) na pendrive OTG
 • uruchom telefon w TWRP (Aktualizacje > Uruchom w recovery)
 • menu install > install image > wskaż plik twrp.img > zaznacz partycję Recovery > Flash
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]