[AKTUALIZACJA] Redmi Note 8 – premiera już 29 sierpnia? Być może

[AKTUALIZACJA] Redmi Note 8 – premiera już 29 sierpnia? Być może

Dziś na profilach Weibo związanych z Xiaomi i MIUI pojawiła się grafika zapowiadająca premierę 70-calowego telewizora Redmi TV. Odbędzie się ona 29 sierpnia. Czy tego samego dnia odbędzie się także premiera Redmi Note 8? Możemy mieć takie przypuszczenia, bowiem Lei Jun, szef Xiaomi, “polubił” komentarz jednego z użytkowników chińskiego portalu, pytającego właśnie o premierę tego modelu tego samego dnia, co Redmi TV.

Nie znamy wielu informacji na temat specyfikacji technicznej tego modelu. Plotki mówią o Mediateku G70T (choć osobiście w niego nie wierzę, ale kto wie..). Na pewno aparat będzie miał 64 Mpx (rzeczywiste, czy interpolowane?), a według informacji szefa Redmi, Lu Weibinga, leży także lepiej w dłoni niż jego poprzednik. Czy te informacje okażą się prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już niebawem.

Aktualizacja 20.08.2019, 7:45: Redmi oglosiło dziś na Weibo, że w ciągu siedmiu miesięcy od premiery sprzedało się 20 milionów sztuk Redmi Note 7 i zapowiedziało, że Redmi Note 8 będzie kontynuować ten trend, dodając jednocześnie na końcu “see you tomorrow“. Czyżby oznaczało to, że premiera – bądź przynajmniej zapowiedź – będzie jutro? Zobaczymy.

Czytaj też:  Lei Jun ujawnia typ i przedział cenowy pojazdów elektrycznych Xiaomi

źródło: XiaomishkaWeibo

Podziel się:

Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.