[AKTUALIZACJA] Redmi Note 8 – premiera już 29 sierpnia? Być może

[AKTUALIZACJA] Redmi Note 8 – premiera już 29 sierpnia? Być może

Dziś na profilach Weibo związanych z Xiaomi i MIUI pojawiła się grafika zapowiadająca premierę 70-calowego telewizora Redmi TV. Odbędzie się ona 29 sierpnia. Czy tego samego dnia odbędzie się także premiera Redmi Note 8? Możemy mieć takie przypuszczenia, bowiem Lei Jun, szef Xiaomi, “polubił” komentarz jednego z użytkowników chińskiego portalu, pytającego właśnie o premierę tego modelu tego samego dnia, co Redmi TV.

Nie znamy wielu informacji na temat specyfikacji technicznej tego modelu. Plotki mówią o Mediateku G70T (choć osobiście w niego nie wierzę, ale kto wie..). Na pewno aparat będzie miał 64 Mpx (rzeczywiste, czy interpolowane?), a według informacji szefa Redmi, Lu Weibinga, leży także lepiej w dłoni niż jego poprzednik. Czy te informacje okażą się prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już niebawem.

Aktualizacja 20.08.2019, 7:45: Redmi oglosiło dziś na Weibo, że w ciągu siedmiu miesięcy od premiery sprzedało się 20 milionów sztuk Redmi Note 7 i zapowiedziało, że Redmi Note 8 będzie kontynuować ten trend, dodając jednocześnie na końcu “see you tomorrow“. Czyżby oznaczało to, że premiera – bądź przynajmniej zapowiedź – będzie jutro? Zobaczymy.

Czytaj też:  Xiaomi 12 ze Snapdragonem 898 oraz baterią 5000 mAh?

źródło: XiaomishkaWeibo

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]