Tuż przed premierą wyciekły zdjęcia Amazfit GTR 3 i GTR 3e?

Tuż przed premierą wyciekły zdjęcia Amazfit GTR 3 i GTR 3e?

Nadchodzące inteligentne zegarki Amazfit nie zostały jeszcze nawet zapowiedziane na globalnym rynku, ale ich zdjęcia pojawiają się w certyfikacjach różnych urzędów. Modele A2035 i A2040 uchwycone w bazie jednego z brazylijskich regulatorów mogą być znakiem, że niedługo pojawią się oficjalne doniesienia na temat Amazfit GTR 3 i GTR 3e.

Wizualnie modele różnią się od siebie. Rzekomy GTR 3 posiada okrągłą konstrukcję, podczas gdy GTR 3e kwadratową. Wraz ze zdjęciami udostępniono również instrukcje obsługi, ale nie ujawniają one specyfikacji technicznej urządzeń. Jest to tylko instrukcja użytkowania oraz parowania ze smartfonem.

Według plotek Amazfit GTR 3 pojawi się z baterią o pojemności 440 mAh. Tak jak to było dotychczas, żaden z obu modeli nie będzie wyposażony w ładowarkę. W zestawie pojawić ma się kabel USB z magnetycznym złączem do zegarka, bez adaptera ładującego.

Czytaj też:  Jak zainstalować Xiaomi.eu na MI MIX 4?

Jeśli spojrzymy na różnice między nadchodzącą najnowszą generacją, a GTR 2 i 2e, ta pierwsza wydaje się być bardziej zaawansowana. Oba warianty posiadać będą większą pamięć wewnętrzną, mikrofon do rozmów oraz mają zapewnić dłuższą żywotność baterii. W obu modelach zaimplementowano czujniki tętna, saturacji krwi i monitorowania snu.

Nie wiadomo na razie, kiedy można spodziewać się premiery tych urządzeń. Bardzo prawdopodobne jest, iż zobaczymy je jeszcze w bieżącym roku. Smartwatche tej submarki Xiaomi cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku ze względu na stosunek ceny konkurencyjnych marek. W tym przypadku również cena nie powinna być wygórowana. Z ciekawością śledzić będziemy ten temat — jeśli pojawią się nowe fakty, na pewno Was o nich poinformujemy.

Czytaj też:  Xiaomi pracuje nad nowym smartfonem ze Snapdragonem 870

Źródło: XiaomiToday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.