Seria Xiaomi Civi zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Wczoraj po południu Xiaomi oficjalnie zapowiedziało nową serię smartfonów o nazwie Xiaomi Civi.

Post ten pojawił się na portalu Weibo na oficjalnym profilu założyciela i dyrektora generalnego Lei Juna wraz z dołączonym filmem.

Ten film ma wyjaśnić chińskim użytkownikom, jak wymawiać należy nazwę nowej serii Civi. Lei Jun podzielił się również tą wiadomością, i sam wykonał gesty „C” i „V”, zapraszając wszystkich swoich obserwujących, aby zrobili to samo i udostępnili zdjęcia online. W grafice tej dodał też informacje o dacie premiery tej serii, która przypada na dzień 27 września na godzinę 14:00 (8:00 polskiego czasu).

Wszelkie znaki na niebie świadczą o tym, iż nowa seria zastąpi znaną już serię “CC”, która zadebiutowała w Chinach dwa lata temu.

Zgodnie z zapowiedzią marki, Xiaomi Civi ma cechować:

Modny i zróżnicowany design oraz innowacyjna technologia pod względem fotografii, które towarzyszą każdemu młodemu i pewnemu siebie człowiekowi w odkrywaniu swojego ja.

Xiaomi

Jeśli chodzi o bardziej konkretne dane specyfikacji technicznej nadchodzącego modelu (bądź modeli), w tej chwili nie są one potwierdzone. Uważa się jednak, że może to być rebranding istniejącego już urządzenia (albo urządzeń).

Parę dni temu zamieszczono też zrzut ekranu z filmu, który pojawił się na portalu Weibo. Prawdopodobnie pokazano na nim przyszłego Xiaomi Civi. Dało się zauważyć jedynie wyraźnie osadzony przedni aparat na środku ekranu.

Źródło: XiaomiToday, GizChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner