Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

To czas, kiedy nawet najbardziej zabiegani, zatrzymują się na chwilę. Zapach potraw, które zapełnią wigilijny stół, wprowadza nas w ten szczególny, bożonarodzeniowy, świąteczny czas. Szelest siana wsuwanego pod biały obrus, delikatność opłatka, którym za chwilę podzielimy się z domownikami, dźwięk kolęd, które za chwilę zabrzmią przy kolorowej choince niech nie przyćmią tego, czym w istocie są Święta Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie to święta najbardziej rodzinne. To święta miłości i przyjaźni. Jako, że jesteśmy jako społeczność, jedną rodziną Fanów i Miłośników Xiaomi i MIUI, w imieniu Ekipy MIUI Polska, Administratorów, Moderatorów i wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób są zaangażowani w działalność i rozwój naszej Społeczności, życzymy Wam: Czytelnikom, Fanom, Użytkownikom obecnym, ale i przyszłym, spełnienia wszelkich marzeń, również tych technologicznych ;). Oby te Święta pozwoliły choć przez chwilę być z rodziną, najbliższymi i poświęcić czas temu, co naprawdę najistotniejsze w życiu.

Czytaj też:  Redmi AirDots 3 Pro w wersji globalnej

Wszystkiego Dobrego!!!

Podziel się:

Przeczytaj też:
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.